Wpis z mikrobloga

Nowy bohater Prawicy, typ który od lat nie liczy się w Polityce po kłamstwach w sprawie Brexit, zrobi wszystko żeby chociaż trochę było o nim słychać ale no prawaki wierzą mu na słowo bez żadnych dowodów mimo że został już przyłapany na kłamstwie że stracił konto przez poglądy, gdzie tak naprawdę nie miał wystarczająco funduszy w tym banku żeby utrzymać prestiżowe konto.

A co on sądzi o swoich dzielnych husarskich obrońcach?

Dlatego śmiać mi się chcę jak Polskie prawaczki zawsze próbują z zachodniej prawicy zrobić przyjaciół i #!$%@?ą coś "wspólnej europejskiej kulturze" , podczas gdy ci plują im na twarz i wolą już hindusów niż Polaków. Przestańcie już bo to mega żałosne xD

#bekazprawakow #neuropa #uk #polityka
Pobierz McWozniak - Nowy bohater Prawicy, typ który od lat nie liczy się w Polityce po kłamst...
źródło: IMG_20230706_092408
  • 18
@McWozniak: pamietam ten wywiad dzien po referendum kiedy powiedział, ze to nie był jego autobus ale Borysa więc on wcale tak nie mówił XD co lepsze sam ma paszport niemiecki ale większości Brytyjczykom pogorszył jakość podróży po Europie. Teraz oczywiście mówi, ze Torysi zrobili Breiztbale źle, miało być inaczej i to winna tamtych. Typowy cwaniak bez kręgosłupa moralnego
@McWozniak: cały twój wysryw można podsumować tym memem Anglia dla Anglików i Polaków.

Jak wolą Indian to ich wolny wybór. A ty się srasz ze nie chcą kogoś z obcej kultury prawnej
@j3sion:

cały twój wysryw można podsumować tym memem Anglia dla Anglików i Polaków.


Nie ja nie mam gwoździa w mózgu i nie uważam że Polacy są lepsi niż Hindusi (czy gorsi zanim przyjdzie ktoś i zarzuci mi ojkofobie), czy że my mamy większe prawa by być w UK. Śmieje się z Polskiego prawactwa które tak uważa, i uważa zachodnich Europejczyków za braci a Hindusów za złych obcych podczas gdy prawactwo w