Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poważna sprawa toaletowa
W domu przy podcieraniu się zwilżam papier elegancko puszczając wode z kraju i w ten sposób dokładniej się czyszczę, bidetu nie posiadam.
Nie wiem, co robić w pracy, gdzie nie mam umywalki pod ręką, a co więcej - papier jest twardszy niż w domu, więc podcieranie do stuprocentowej czystości jest wręcz bolesne.
Jakieś porady? Nawilżany papier odpada, musiałbym chodzić z nim na widoku, a to krępujące. Jak załatwiacie sprawy w pracy?
#wc #toaleta #praca #pracbaza #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
butelka 500ml wody


@SupreminTHC: kiedyś miałem ten problem co OP i wpadłem na rozwiązanie z butelką po paru miesiącach chodzenia do toalety dla niepełnosprawnych, gdzie umywalka była obok kibla. Przy czym uświadomiłem sobie, że jestem mniej innowacyjny niź ludzie z krajów trzeciego świata, gdzie taka butelka/kubeczek do podmywania się to oczywistość...
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Jest taki wynalazek XXI wieku, który zwie się mokry papier toaletowy. Możesz go spokojnie wrzucać do toalety, bo nie zapycha rur.

https://www.rossmann.pl/Produkt/Chusteczki-nawilzane/Tami-Baby-Aqua-Clear-chusteczki-nawilzane-dla-dzieci-50-szt,288841,8479


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @StardustInSpace @Nill0n musiałbym Chodzic po biurze z nerką albo brać te chusteczki, przez co każdy mógłby się domyślić, że idę do kibla - ofc każdy ma w dupie, gdzie idę, ale dla mnie to byłoby krępujące po prostu
@sprawdzajacy - na jakiej podstawie twierdzisz, że mam nadwagę? Nie mam.
@biszkoptowy_pies_obronny - w sensie wychodziłeś z kabiny z kawałkiem papieru, moczyles go i tak siedziałeś na klopie z tym
  • Odpowiedz