Wpis z mikrobloga

Miałem takiego kumpla w poprzedniej robocie. Gość po rozwodzie, stuknięty na punkcie seksu. Co on mi się naopowiadał, napokazywał bzdurnych zdjęć z laskami, także w dwuznacznych sytuacjach :D

Typ 42 lata. Przedział wiekowy stukanych lasek 17-40, zajęte, wolne, pje.rdolnięte, zdrowe na umyśle :D Typ w ciągu roku przerobił z 50 kobiet, jak nie lepiej.

Po czym przychodzisz na wykop i się dowiadujesz o jakichś upadkach rynku matrymonialnego, jakieś blackpille, ściany u faceta w wieku 35 lat :D

2 różne światy dosłownie to co na wykopie, a to co w realu.

Co do gościa to ot dosyć wysoki, zadbany, ale z lekkim brzuszkiem.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
valetudo - Miałem takiego kumpla w poprzedniej robocie. Gość po rozwodzie, stuknięty ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-05 114644

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Miałem takiego kumpla w poprzedniej robocie. Gość po rozwodzie, stuknięty na punkcie seksu. Co on mi się naopowiadał, napokazywał bzdurnych zdjęć z laskami, także w dwuznacznych sytuacjach :D


@valetudo: a wpadłeś na to że mógł, no nie wiem, nazmyślać albo zabarwić te swoje opowiastki? xD
  • Odpowiedz
@valetudo: A co ty myślisz,ze tutaj są jacyś samce którzy pokryli kiedyś kobietę? Same prawiczki i opóźnieni w rozwoju tu piszą te wysrywy prawda jest taka,ze wystarczy mieć temperament dobra bajere i można ogarnąć spokojnie dupczenie i wiadomo nie być brzydkim jak noc tyle wustarczy.
  • Odpowiedz
  • 0
Dowód anegdotyczny to żaden dowód


@Szumrzeczny: o jakim dowodzie mówisz? Ja niczego nie próbuję dowieźć. Po prostu piszę o tym, że świat jaki znam nijak ma się do tego przedstawianego na wykopie, a to tylko taka z dupy ciekawostka. Nie mam zamiaru się z nikim spierać. Każdy ma swoje inne doświadczenia i swój pogląd.
  • Odpowiedz
@valetudo: No, ale przecież piszemy tutaj na okrągło, że z jednej strony koło 50% młodych facetow, ktorzy są nieaktywni seksualnie albo ta aktywność jest względnie niska (czasem coś im sie trafi), masz 5-10%, ktorzy mogą co tydzień bujać sie z inną i środkowe 40-45% mających stałe partnerki i życie seksualne w normie (jedna partnerka na stałe albo zmiana co kilka lat). Jeśli ktoś ma dobry wygląd, a najlepiej dobrą kasę to
  • Odpowiedz
@valetudo: zdjecia tez mogą byc wyjete z kontekstu, chyba ze ci pokazywal na kazdą taką opowiastke foto jak typiara mu ciągnie pęto
chodzi po prostu o to ze latwo podkolorowac takie opowieści
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtylak16: Oczywiście, że można, nie traktuję tego jako 1:1, natomiast przedstawiam w szerszym kontekście. Nie prowadził dokumentacji medycznej w postaci zdjęcia każdej brochy ze swoim podpisem markerem jeśli o to pytasz, natomiast jakbyś znał szerszy kontekst to byłbyś trochę bardziej ufny. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do wiary w ten przypadek.
  • Odpowiedz
Po czym przychodzisz na wykop i się dowiadujesz o jakichś upadkach rynku matrymonialnego, jakieś blackpille, ściany u faceta w wieku 35 lat :D


2 różne światy dosłownie to co na wykopie, a to co w realu.


Co do gościa to ot dosyć wysoki, zadbany, ale z lekkim brzuszkiem.


@valetudo:
1. Główny postulat blackpilla - wysocy ruchają regularnie i ładne laski, ludzie z ładną twarzą ruchają, reszta ma seks raz na jakiś
  • Odpowiedz
  • 0
@slabart12: zgadza się. Właściwie mam wrażenie, że tylko czekał aż się rozwiedzie żeby wrócić na rynek. Przecież to nie tak, że był jakimś wycofanym przegrywem i nagle stuknęła 40stka i zamienił się w don juana.
  • Odpowiedz