Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie boli? Głupcy. PiS wciągnął ludzi w socjalizm. żeby wygrać z PiS (ale nie ze się ma kilka-kilkanaście procent jak konfa tylko masowo wygrać 40% w górę) trzeba ludziom głupim obiecać więcej niz PiS, choc wiadomo ze się tego nie zrobi bo budżet strzeli. Jest jedna partia która wprost planuje koalicje z PiS i jest to konfa(korwin nakreślił plany, Memcen mówi ze karty są na stole,bosak nie wyklucza i to już teraz mówią). I konfa najostrzej atakuje wszystkich którzy walczą z pisem a sama jest przedłużeniem ich rządów. Konfa wytknie ci każda niedoskonałość mimo ze jej główne postulaty to jak przyznał Memcen „żart”. Konfa dobrze wie ze Tusk nie wprowadzi takiego socjalu jak PiS, jak Tusk rządził to wydłużył wiek emerytalny i robił niepopularne reformy. Ale wygrana Tuska oznacza ze PiS nie będzie rządził a na to liczy konfa, wiec konfa atakuje zajadle KO. I taki kuc co niby chciałby niskich podatków głosując na konfe sprawia ze obecny system pisowski będzie trwał a konfe zadowoli realizacja zamordyzmu światopoglądowego, Memcen wprost powiedział ze bóg jest nad nim i jest najważniejszy i ma być karane obrażanie religi, a obniżenie podatków? To taki żart był. I te wszystkie dzieciaki myślą ze są antysytemowe a zafundują nam beton pisowosko-konfiarsko katolicko proruski jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

#zalesie #polska #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka
  • 100
  • Odpowiedz
cokolwiek by Tusk nie zrobił to i tak wyjaśnicie że to nie jego wina, tylko jak zwykle PiSu :D


@Zapomniane_Haslo: Pokaż bo ja tego nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie są ci ludzie co tak maja dość PiSu? Gdzie jest ta klasa pracująca, co ma dość „#!$%@? dla socjal dla nierobów”? Czemu Tusk nie kieruje do nich swego programu

Jest dokładnie tam gdzie jest czy w
  • Odpowiedz
jeśli wierzysz w kłamstwa konfy, to sam powinieneś tam się udać i to na cito.


@Jcdx: Kłamstwa konfy istnieją tylko w twojej głowie. Ja nie muszę wierzyć, bo ja mam wiedzę i znam fakty, prawdę.
  • Odpowiedz
@cwlmod: TVP nie zaprasza konfy, bo cisną po PiS-ie a ty mi mówisz że to są jakieś szachy 5D xd
Co ta niby znaczyć że PO jest „legalistyczna” xd
Debilizmy to gadają wykopy, twierdzące że PiS #!$%@?ł gospodarkę a czasy PO, jednym zmartwieniem była budowa stadionów na Euro
Edit: doczytałem do końca - jak ktoś śmiał się śmiać z potężnego marszu 4 czerwca, no skandal….
Konfa broni PiS… jprdl człowieku, może
  • Odpowiedz
@Jah00: czy ta prawda i te fakty są teraz z tobą w pokoju?

PS - twoi kochani konfederaci chcą m.in. systemu zdrowotnego rodem z USA - wtedy nie byłoby cię stać nawet na to, żeby karetka cię do szpitala zawiozła, o leczeniu nie wspominając. A ewidentnie tu potrzebne, bo jakieś urojenia mocno weszły.
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: oni wszyscy wiedzą, że ta koalicja nie ma większego sensu. To jest bardziej strategia poświęcenia Polski w zamian za możliwość współrządzenia i pokazania Polakom (nie tylko mężczyznom 18-39), że ta partia jest prawdziwa i się liczy na scenie politycznej. To jest strategia stworzenia nowej marki politycznej, a co zostanie po Polsce po tych 4 latach już ich kompletnie nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: narzekasz na konfiarzy, a sam rzucasz manipulacjami z rękawa xD. Mentzen mówił, ze karty na stole są ws. PiS i PO. Dodatkowo argument z Tuskiem mnie najbardziej śmieszy wszystkich starych Pełowcow xD - „panie on podwyższył wiek emerytalny on tak nie zrobi”. Ale człowieku nigdy nie obiecał on tyle przed wyborami i z reszta jak można odbierać polityka co jedno mówi, a zrobi niewiadomo co? xD. Jeśli Konfa to sektaciarze
  • Odpowiedz
No w wywiadach albo tiktoczku sobie tak populistycznie mówi, a jak przychodzi co do czego to w ustawach typowo wolnosciowych jak lex tvn ostentacyjnie sie wstrzymuja, a ostatni marsz na kilkaset tysiecy ludzi przeciwko rzadom PiSu memcen wysmiewa na tiktoku i mowi ze hehe teraz inflacji nie bedzie jak marsz byl.

Jak dla mnie takie akcje ewidetnie pokazuja po ktorej stronie są, bo licza sie czyny nie slowa.


@harrame: chłopie wyjdź
  • Odpowiedz
@cwlmod: ok wyjaśnij swoj punkt widzenia + na kogo zaglosujesz i dlaczego?

Mój punkt widzenia - sprzeciwiam się rozdawnictwu moich pieniędzy. W pocie czoła dostałem się na sam szczyt w ciągu 10-ciu lat. Zaczynałem od 1/4 etatu. Często byłem na on-callu cały dzień i weekend. Dzięki temu zdobyłem ogromne doświadczenie i mogłem aplikować dalej i dalej. Nigdy nikt mi nic nie dał nawet wtedy gdy potrzebowałem. Nigdy nie kombinowałem na podatkach.
  • Odpowiedz
@enron: ja tam dobrze pamietaj ktore partie glosowaly za obostrzeniami covidowymi, tylko konfederacja byla przeciwko. a to ze spolki rozkradane na wszelka skale to nie problem. juz teraz prawie wszystko rozkradzione.
  • Odpowiedz
@Dabliuem: Moj punkt widzenia jest bardzo prosty. Popieram wolnościowe postulaty konfy, ale nie akceptuje i i skrajnego katozamordyzmu. Gdyby nie obecna sytuacja to może bym i na nich głosował, ale nie zagłosuje na partie, ktora nie odrzuca kategorycznie pisu.

To co zrobił PiS w drugiej kadencji zasługuje tylko i wyłącznie na bojkot. To są przestępcy, złodzieje i nieudaczniki. Hasło pispeło jednozło to było dobre gdy konfa próbowała sie przebić, a nie
  • Odpowiedz
@cwlmod: uważam, że są strasznie populistyczni: skręcili światopoglądowo i gospodarczo w lewo. Też pójdą w socjal i zwiększanie podatków. To zwiększy podział społeczeństwa. Obecnie 17mln polaków pracuje z czego 33% w gospodarce a reszta w budżetówce. Tak 5,5mln pracuje na 31,5 mln polaków. W Niemczech te proporcje są odwrócone - 60% robi w gospodarce. Aby ten cały system utrzymać trzeba albo przeprowadzić głebokie reformy albo zwiększać sukcesywnie opodatkowanie co będzie prowadziło
  • Odpowiedz
jest takim samym chłamem jak tvp i nikomu normalnemu jest to do szczęścia niepotrzebne. Ponadto kolejnym argumentem było to, że nie są do niego zapraszani.


@eXtremeViolence: Wolny rynek kończy sie wtedy kiedy prywatna firma nie chce nas obsługiwać albo robi coś co nam się nie podoba, wtedy trzeba ją zwalczyć ustawą, wtedy jest prawdziwa wolność i konkurencja, i znowu jak to prawdziwy lewak wstawie cytat sławka który bardzo ładnie pasuje do
harrame - >jest takim samym chłamem jak tvp i nikomu normalnemu jest to do szczęścia ...

źródło: obraz_2023-07-05_223651767

Pobierz
  • Odpowiedz