Wpis z mikrobloga

#alkohol #narkotykizawszespoko czy wy też pod wpływem alkoholu najbardziej lubicie ze tak to nazwę kręcić bardache demolować osiedle itd hah ja wam powiem ze uwielbiam to po prostu się nabzdryngolic i rozkręcić jakąś awanturę i właśnie nie mam na myśli krecenia awantury ze chodzić zaczepiać ludzi tylko rozyeèbac coś? Szukam ludzi z tym samym hobby
  • 65
  • Odpowiedz
@HondaCivic: za dużo Gzuza się nasłuchałeś i myślisz sobie pewnie że jesteś uliczną bestią z plecami u arabskich klanów jak demolujesz znak strefa ruchu na osiedlu w #!$%@?, grzecznie tam po alko bo zawezwę straż miejską. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HondaCivic: yupp. Ale tylko jak jestem bardzo nawalony i napije się za szybko. Lata mi się nie zdarzyły takie akcje bo stary #!$%@? here, a tymczasem nie tak dawno zrobilem ognisko z plakatów wyborczych (powiedzmy, bannery się nie chcą za bardzo palic). Nie żałuję niczego xD
  • Odpowiedz
@HondaCivic zdarzyło się, nie jestem z tego dumny. Ale zawsze w pewnym stanie upojenie mam "fazę na rzucanie rzeczami". Nie potrafię wtedy niczego normalnie odłożyć, przedstawić lub podać. Prawie wszystko co się znajdzie w moich rękach musi zostać rzucone. Parę krzeseł już tak połamałem.
  • Odpowiedz