Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem dwie niespotykane sytuacje w kołchozie.

1. Zostałem oddelegowany do szkolenia nowej pracowniczki - 19 letniej Julki po maturze. Wykonywała posłusznie wszystkie moje polecenia. Trochę się jąkałem ale starałem się ukryć swoje ##!$%@? i wyjaśniać młodemu dziewczęciu co to znaczy życie zawodowe. Dziwne uczucie 10 lat młodsza Dżulieta co to dopiero skończyła szkołę siedzi obok mnie i patrzy się w oczy słuchając... Ale nie! Nie dla oldcela to.

2. W drodze powrotnej wracałem przez obcy dział. Na pustym korytarzu nagle otwierają się drzwi i wychodzi z nich jakaś w miarę młoda subKaryna over 90 kg. Patrzy się na mnie i się uśmiecha. Ja oczywiście niewzruszony z bitchfacem idę dalej. W tej sekundzie poczułem niesamowity wstręt... Nie dziwie się, że Julki są wściekłe jak subchadlity do niech się uśmiechają albo co gorsza zagadują. Niestety ale nieatrakcyjni ludzie nie są mile widziani w płaszczyźnie społecznej.
#blackpill #blackpillraw #bekazgrubasow #przegryw #stulejacontent #januszex #pracbaza
BlackpillRAW - Dzisiaj miałem dwie niespotykane sytuacje w kołchozie. 

1. Zostałem o...

źródło: work

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Nie dziwie się, że Julki są wściekłe jak subchadlity do niech się uśmiechają albo co gorsza zagadują.


@BlackpillRAW: Taka forma zagadania sugeruje, że jesteście na tym samym poziomie a to wywołuje obrzydzenie u atrakcyjniejszej osoby.
  • Odpowiedz
Patrzy się na mnie i się uśmiecha. Ja oczywiście niewzruszony z bitchfacem idę dalej. W tej sekundzie poczułem niesamowity wstręt...


@BlackpillRAW: To w zajebistej rzeczywistości żyjesz, w której sam kategoryzujesz po wyglądzie i nawet uśmiech, czyli jakaś tam życzliwość, od osoby która ci się nie podoba budzi w tobie wstręt.
Masz już zapisane ze dwa-trzy telefony po śmieciarę na wszelki wypadek?
  • Odpowiedz
atrzy się na mnie i się uśmiecha. Ja oczywiście niewzruszony z bitchfacem idę dalej. W tej sekundzie poczułem niesamowity wstręt...


@BlackpillRAW: też bym poczuł widząc babę 90 kg. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz