Wpis z mikrobloga

#pieklomezczyzn #neuropa #bekazniebieskichpaskow

To są Ci właśnie #!$%@? faceci - kobieta naćpała i zgwałciła 15-latka, a mężczyźni oczywiście zachwyceni perspektywą gwałtu przez "atrakcyjną" kobietę.

Rzygać mi się chce, jak czytam komentarze rzekomych "samców alfa", którzy w odwrotnej sytuacji pewnie wysyłaliby mężczyznę na szafot.

Mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los.

https://twitter.com/heretyczka_/status/1676203959134846981

W komentarzu więcej screenshotów zachwytów wśrod mężczyzn.
vulfpeck - #pieklomezczyzn #neuropa #bekazniebieskichpaskow

To są Ci właśnie #!$%@? ...

źródło: zwyrole

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Ech, klasyk. Jeszcze zawsze musi być "gdzie były takie nauczycielki za moich czasów?" i "ale idiota z tego chłopaka, że to zgłosił, zamiast korzystać". I to przeważająca część komentarzy pisanych przez facetów. Obrzydliwe
  • Odpowiedz
@ksndr: chociaż hit był, gdy kiedyś czytałam komentarze na fb pod artykułem o podobnej tematyce i jakaś laska próbowała uświadomić januszowi samcowi alfa, że takie zachowanie nauczycielki wobec ucznia to molestowanie/gwałt i z jak wielu powodów jest to godne potępienia, a on na to, że przecież mężczyzny nie da się zgwałcić XD
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Co masz na myśli przez zgotowanie losu? Przecież my właśnie mówimy, że w tym społeczeństwie jest za mało seksu, a za dużo narzekania na molestowanie itp.
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Z jakiegoś powodu ludzie słysząc o "zgwałconym mężczyźnie" wyobrażają sobie, że laska na nim usiadła i uprawiała zwyczajny seks. W rzeczywistości gwałtem na mężczyźnie może być np. wsadzenie kija od szczotki w dupę co już nie brzmi tak romantycznie
  • Odpowiedz
@vulfpeck akurat to norma. Kiedyś czytałam artykuł ze faceci którzy zostali zgwałceni wola być przesłuchiwani przez kobiety funkcjonariuszy niż przez mężczyzn którzy często nabijali się z nich i mówili głupoty typu „hehe powinieneś się cieszyć”.
  • Odpowiedz