Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: Prosto, ogólnie stało się marką odzieżową memem przez kilka ostatnich lat. Najpierw w tym chodziły głównie sebiksy później próbowali z tego zrobić markę streetwearową gdzie laski które nie wiedziały kim jest Sokół głównie to kupowały a teraz to już chyba każdy reklamuje, jak nie jakaś typiara z kamerek to influencerzy lub tacy ludzie.
@Cztero0404: opie, co ty możesz wiedzieć jak ciebie jeszcze nie było na świecie jak prosto startowało.
I tak w ramach doinformowania - mass, już bardziej stoprocent to były starter paki dla sebixow. Prosto od zawsze było marka wyżej.
A reszta to takie #!$%@? ze nawet nie chce mi się pisać ( ͡º ͜ʖ͡º)
„Próbowali zrobić markę streetwearowa”
„Laski nie wiedziały kto to sokół a kupowały” -
@Seroxik: No właśnie byłem już na świecie jak Prosto startowało, ale spokojnie rozumiem idź sobie kupić t-shirt od Sokoła Made in Bangladesz kiedy jednocześnie takowy śmiał wciskać że wszystkie rzeczy są robione w Polsce swojego czasu (i nie pisz, że jest inaczej bo sam miałem t-shirt Prosto wyprodukowany tam oryginalny swoją drogą jakości jak takko fashion w 2014 roku). Tak próbowali zrobić markę streetwearową a Prosto cymbale to jest marka która
Cztero0404 - @Seroxik: No właśnie byłem już na świecie jak Prosto startowało, ale spo...
@Cztero0404: z cenami to widze, że wojtka już totalnie odkleiło jak za jakieś szorty dresowe chce 2 bomby, gdzie takie samo gówno w new yorkerze wisi za 49. Mam ze 2 bluzy prosto jak jeszcze kosztowały ludzki pieniądz no i jakoś #!$%@? jakościowo to one nie są na tle sieciówek.
@SobanDELUX: Osobiście ogólnie w swoim życiu miałem ciuchy kilku marek odzieżowych tego typu i prosto jakościowo jest jedną z najsłabszych. To dosłownie nie różni się niczym od t-shirtów kupowanych w sieciówkach tak jak napisałeś. Nawet SSG z którego kiedyś się ten buc Sokół wyśmiewał, że angielskobrzmiąca nazwa propsując Outsidewear jednocześnie XD ma znacznie lepsze ciuchy jak Prosto. Ale czego w sumie się można spodziewać po człowieku nagrał piosenkę do filmu sponsorowanego
@SobanDELUX: Te ceny to jest jakaś abstrakcja już zwłaszcza biorąc pod uwagę, że oni nie szyją wszystkie w Polsce jak dumny jastrząb kiedyś wszędzie podkreślał a Bangladesz, Chiny i tak dalej też się zdarzają. Koszulki Prosto są po 119 zł xDDDD