Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#blackpill #pinkpill #przegrywpo30tce

Gdy odkryłem blackpilla 5 lat temu w wieku 27 lat wkurzało mnie, że kobiety chcą tylko chada, a brzydki koleś jak ja nie ma najmniejszych szans na zdrowy związek i założenie normalnej rodziny.
Natomiast z wiekiem zacząłem w pełni to rozumieć - teraz w wieku 32 lat nie widzę sensu wiązania się z brzydką kobietą. Tak jak kobiety mówią, że brzydcy faceci są tak samo toksyczni jak ci przystojni więc równie dobrze mogą umawiać się tylko z przystojnymi tak ja czuje to samo - brzydkie kobiety są równie rozwiązłe i równie wredne i równie lecą na pieniądze co te ładne, to po co w ogóle zadawać się z tymi brzydkimi? Nie żebym miał wybór, bo jedyne kobiety z jakimi z moim wyglądem mam styczność to te, którym się płaci od godziny, ale przynajmniej są średnie z wyglądu.
Skoro i tak nie jestem w stanie zbudować zdrowej rodziny z kobietą, która mnie szanuje i która nie jest walniętą feministką - to przynajmniej mogę poruchać te nieco ładniejsze za pieniądze. Zawsze mam coś życia, a na pewno lepiej ogarnąć #divyzwykopem, niż bym miał być w związku z grubą brzydką babą, która mnie nie szanuje, bo jedyne co ma w głowie to to, że nie jetem chadem.

Dodam na końcu, że jeden z najbrutalniejszych blackpilli w wieku 32 lat jest fakt, że choćbyś chciał to już nie założysz rodziny bo z kim? Z urwiskiem, które sie ruchało po kątach i ćpało? Serio to jest materiał do założenia rodziny? Kobiety, które wyznają tradycjne wartości i chcą założenia rodziny robią to na wczesnym etapie życia, bezpiecznie powiem, że do 25 roku życia, choć tak naprawdę jest to 22-23 lata.
Jak do 25 roku życia nie spotkałeś kobiety, która też chce założenia rodziny to możesz pożegnać się tą częścią życia. I to jest najbrutalniejsze.

P.S. Jak masz 20-23 lata i czytasz ten post i wiesz, ze chcesz założyć rodzinę to MUSISZ TO ZROBIĆ TERAZ. MUSISZ TERAZ ZROBIC WSZYSTKO ZEBY KOGOS ZNALEZC! Powyżej tego wieku zostają tylko ludzie przeżuci przez życie nienadający się do stworzenia normalnej niepatologicznej rodziny.
#rodzina #rodzinapill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: święta prawda, lepiej być samemu niż z osobą która jest toksyczna a na dodatek się tobie nie podoba. Kiedyś ludzie schodzili się na siłę nawet ci brzydcy. Jak to się mówiło?? Każda potwora znajdzie swego amatora, czy cos takiego. W dzisiejszych czasach nikt nikogo na siłę nie zmusza do posiadania dzieci. Więc wielu facetów jak i kobiet decyduje się na singielstwo. Znam już parę przeciętnych kobiet po 30stce gdzie są
  • Odpowiedz
Jak do 25 roku życia nie spotkałeś kobiety, która też chce założenia rodziny to możesz pożegnać się tą częścią życia. I to jest najbrutalniejsze.


@mirko_anonim: to prawda, a #!$%@? o ścianie która kiedyś miała być w wieku 30lat teraz to 40lat to #!$%@? prawda.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): @lysyzlombardu A co twoim zdaniem powinienem zrobić jeżeli do 30tki nie znalazłem nikogo? Nigdy nic nie ruchać, bo być może w wieku 40-45 lat znajdę kobietę, która się nie puszczała i będzie zdolna do założenia rodziny? Jakieś inne rady w stylu wydaj całą swoją wypłatę na kupony Lotto?

@morgiel Niestety wiek studencki to jest ostatni moment na normalną relację, jak skończysz studia bez związku na koncie to gdzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

A co twoim zdaniem powinienem zrobić jeżeli do 30tki nie znalazłem nikogo? Nigdy nic nie ruchać, bo być może w wieku 40-45 lat znajdę kobietę, która się nie puszczała i będzie zdolna do założenia rodziny?


Ja tylko tradycyjnie dodam że jak jesteś bardzo brzydki to mając 40 lat również nikogo nie znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mhm, mam podobne przemyślenia. Brzydka kobieta nie ma nic do zaoferowania, ładna kobieta przeważnie nie ma do zaoferowania nic poza wyglądem, za seks można zapłacić (z tym, że jest on jeszcze lepszy i tańszy niż w związku), stara i przeruchana kobieta nie nadaje się do założenia rodziny, a wiek 20 - 25 lat to ostatnie momenty na znalezienie sensownej dziewczyny, która jest warta związku.
  • Odpowiedz
@whitepilled_: Tańszy na pewno, ale czy lepszy? Tak sobie myślę że trochę bez sensu taki seks w gumie, z płatnością do ręki i bez tej całej otoczki związkowej. To już lepiej zwalić konia
  • Odpowiedz