Wpis z mikrobloga

Oj wykopki wykopki, jeszcze chwilę temu klaskaliście każdemu kto sprzeciwiał się policjantom podczas COVID, z wypiekami na twarzy oglądaliście jak ludzie szarpią się, nie wykonują poleceń, z bólem oglądaliście sceny w których Policjanci pozwalali sobie na zbyt wiele, a teraz chcecie wręczać medale dla policjanta który wykonał egzekucję na 17 latku bo ten nie chciał zatrzymać się do kontroli? Oj Szybko wróciliście do lizania butów Policji, nie wiem czemu ale się domyślam.

Zanim ktoś się zleci bronić Policji to według mnie chłopak oczywiście zrobił głupotę próbując odjechać w ten sytuacji, ale robienie z gówniarza jakiegoś ciężkiego kryminalisty który zasługiwał na egzekucję z rąk policjanta bo miał w młodym wieku problemy z prawem na poziomie sebixa z ciężkiej rodizny (mówimy o poprzednim nie zatrzymywaniu się do kontroli a nie o rozbojach, pobiciach, strzelaniach) jest komiczne. Policjant też stał obok samochodu oparty a nie przed maską więc tłumaczenie że ratował swoje życie żeby nie zostać przejechany tez jest mega naciągane.

#bekazprawakow #shitwykopsays #neuropa #francja #zamieszki
McWozniak - Oj wykopki wykopki, jeszcze chwilę temu klaskaliście każdemu kto sprzeciw...

źródło: IMG_20230704_092111

Pobierz
  • 32
@McWozniak: Wszystko jest zależne od sytuacji.W tym wypadku policjant wyeliminował pasożyta,który miał na swoim koncie zatargi z prawem,więc czemu ktokolwiek z nas miał w tym wypadku stawać po stronie śniadego nygusa gangusa.Patrząc na to co osobniki o podobnym kolorze odstawiają,czyli rabują wszystko co się da ja np.nie jestem w stanie brać tego ciemnego elementu na poważnie.Oni mają to w dupie kto zginął i wykorzystują okazję żeby się dorobić za free pasożyty
@NiebieskiMiszmasz:

wyeliminował pasożyta,który miał na swoim koncie zatargi z prawem,


Ooo nie tylko nie zatargi z prawem? A wiesz co to za zatargi? Posiadanie narkotyków i jeżdżenie autem bez prawka (bo za młody był) jestem pewny że gdybyś miał kumpla w wieku 17 lat który jara trawkę i jeździ autem bez prawka nie nazwałbyś go pasożytem i kryminalistą, nie róbmy z logiki kurtyzany, to co najwyżej ciężki dzieciak a nie jakiś
@NiebieskiMiszmasz: i wszystko to jakieś pierdoły gdzie sąd pokiwał palcem i nawet typ nie trafił do poprawczaka. to jest chłopak 17 lat, i chociaż przyznam ci że takie zachowanie to może być początek nie jednego poważnego kryminalisty z takich gówniarzy da się też zrobić jeszcze porządnych ludzi. W chwili gdy dostał kulkę na łeb nie był żadnym gangsterem tak jak to wykopkowa propaganda próbuje przedstawić. #!$%@? w każdym innym przypadku jakbym
@Bomberpilot1940: Demolowanie aut nie zagraża życiu postronnych osób, #!$%@? autem w pośpiechu przed policją, już tak. I jeśli miałbym wybrać czy zabić debila za kółkiem, czy pozwolić na rozjechanie niewinnej osoby, może jednej może wielu, nikt nie wie jak by się to potoczyło, wybrałbym to pierwsze. Nie znam sprawy, nie wiem jak to wyglądało, ale nawet jakby ten policjant go wyruchał w dupe po całej akcji i wrzucił film do sieci,
@eyehategod: art. 45 nie odnosi się do sytuacji z Francji (nawet zakładając, że miała miejsce w Polsce). Odnosi się za to ustawa o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej, która przewiduje użycie broni palnej w roli środka przymusu bezpośredniego.
@McWozniak: Ten policjant nie wykonał żadnej egzekucji. Porównanie do sytuacji z covidem też z dupy - jakby ktoś próbował przejechać policjanta żeby uciec od dostania mandatu za mycie auta to też bym go nie chwalił.
Ten "w sumie to dobry chłopak" ruszył mając na szybie policjanta z wycelowanym w niego pistoletem. On nie strzelał do młodego chłopaka, którego jedynym przewinieniem była jazda bez prawka, tylko do człowieka, który próbuje przejechać policjanta
@Towarzysz_Pawulon:

a to nie tak że on potrącił potem tego policjanta?


Nie nie potraficił ten biedny policjant który niby miałbyć potrącony BOKIEM auta zamiast odskoczyć nawet w bok skoro tak ledwo uszedł z życiem zdarzył sobie zapakować kulkę typowi w łeb, samochód pojechał dalej i tak a mu się nie nie stało xD