Wpis z mikrobloga

@RitmoXL: A nie pomysleliscie że ludzi nie chcą oglądać z zaskoczenia jak inni uprawiają seks? Bo idąc tym tropem rozumowania to ekshibicjonista odslaniajacy się przed kobietami w parku jest kimś normalnym i należy skończyć ze stygmatyzowaniem takich osób i zachowań. Dlaczego ktoś nie może podbiegaac do losowych kobiet i przed nimi się masturbowac skoro wszyscy się mastrubuja?
  • Odpowiedz
rekompensuje sobie w ten sposób problem z umiejętnym wysławianiem się


@aarahon: czyli jak ciebie np rzad rucha to jest wszystko ok dopoki nie wiesz a moze nawet wolisz nie wiedziec..
  • Odpowiedz
@Bertoos jak nie chciał oglądać jak się bzykają, to po co podjeżdżał autem do drugiego auta W LESIE i zaglądał do niego? xD

plus serio uważasz, że odpowiednika karą za nieobyczajne zachowanie powinno być pobicie i grożenie śmiercią? jak mu przeszkadzali to trzeba było na psy dzwonić.
  • Odpowiedz
ja #!$%@? ludzie seks uprawiali a ten się zesrał lol


@mecenassrenas: jak to publicznie robią przy drodze to czemu nie? Wg mnie należy takie zachowanie co najmniej wyśmiewać a nie białorycerzyć bo "hehe nooo segz uprawiajo a ty nie i się mścisz". W dodatku to czyjaś żona i to nie z mężem.
  • Odpowiedz
@fuechsinn ty umiesz czytać? ,,na wjeździe na moją działkę" też czasami mam podobny problem mieszkam jako ostatni dom na wsi, przy samym lesie a moj wjazd od asfaltu do domu ma z 70 metrów, i ktoś potrafi mi stanąć na mostku żeby sobie fajkę spalić czy po prostu stanąć, gonię to w #!$%@? jak tylko zauważe
  • Odpowiedz