Wpis z mikrobloga

Ale jestem z siebie dumny. Na trasie E7 z Gdańska kierowca tira postanowił rozpocząć manewr wyprzedzania. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że użył kierunkowskazu zaraz po rozpoczęciu zmiany pasa na lewy oraz miał w dupie fakt, że zmusił mnie do awaryjnego hamowania. Jakbym nie jechał z rodziną to zapewne myślałbym teraz na co pójdzie kasa za przerysowany bok. Ale mniejsza.

Powiadomiłem policje, że jedzie wariat w kierunku Elbląga, opisałem sytuacje. Dyżurny skontaktował sie telefonicznie i prosił, abym jechał za tym kierowcą. Opisałem co i jakie auto i przed nowym dworem Gdańskim wyprzedził nas nieoznakowany radiowóz i nakazał jechać za nimi.

Teraz co najlepsze. Kierowcy chciano dać 1000zł mandatu i 15 punktów karnych. Wszystko spoko, gdyby na jego koncie nie było już punktów, ale potem zaczęło się odgrażanie w moją stronę. Policjanci postanowili odstąpić od ukarania i skierowali wniosek do sądu oraz zatrzymali blankiet prawa jazdy czy jak sie to tam zwie. Typ tłumaczył sie tym, że ma płacone od kilometra i te przepisy to celowo są aby ich zniszczyć a ja SPECJALNIE WIDZĄC, że on chce wyprzedzić to przyspieszyłem, aby sprowokować sytuacje.
Jak pan to wytłumaczy? Mówię, że jeśli jest pewien to mogę udowodnić, że jest inaczej. Ten idzie w zaparte a w tym czasie zgrałem film z kamery, który pokazuje moją prędkość wg gps tj 126km/h, lewym pasem jechałem od około 200 metrów, ponieważ aktywny tempomat zaczął mi wytracać prędkość.
Po chwili przyjechał drugi patrol z jakimś narkotestem i kazali typowi wymacać sobie buźkę, tj pobrać ślinę. Wynik pozytywny. Typka zawinęli, telefon do szefa i co dalej to nie wiem. Mam być tylko wezwany jako świadek i udostępnić nagranie na policji.

Zapewne napiszą o tym w gazecie internetowej więc plusujących zawołam jak tylko wpadnie coś w rozgłos.

Także typ swoim wybrykiem przez "płacone od kilometra" stracił prawo jazdy, stracił prace a jego rodzina prawdopodobnie wpadnie w długi. Wszystko przez to, że jeździ jak debil, potem sie odgraża a na końcu kłamie.

A na końcu kierowcy sie dziwią, że normalni ludzie mają ich za debili.

#bekaztransa #zycietruckera
  • 56
  • Odpowiedz
Wydaje do DE pdo koniec tygodnia i tam mam światłowód to pojdzie to na yt w trymiga a tu jak wrzucałem to koniec miał być za 29 godzin więc bez jaj z tym moim transferem. A nie umiem obrabiać programami i nie mam takich. Serio zaufajcie a nie pożalujecie. Tu w pl to mam od t mobile i non stop przeciazony nadajnik.


@Zarzutkkake: Z tego to bardziej śmiechłem niż tej zarzutki.
  • Odpowiedz
@idziejakpobrygidzie: rak na drodze to ogolnie ludzie ktorzy nie powinni posiadac PJ, jest to wartosc ponizej 10% ale jednak, nie jest to obowiazek kazdego czlowieka i jak widac niektorym sie tez nie nalezy, ale mefedronik wszedl temu kierowcy za mocno i sie zrobil niesmiertelny xD

tez kiedys takiego jegomoscia podpierdzielilem, tylko ze to bylo z 15 lat temu, a gosciu ciezarowka potrafil na podwojnej ciaglej, pod gorke wyprzedzac mnie, ciezarowki itd.,
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake:
Przeżyję jeszcze tych, co wyprzedzają z 5-10 km/h szybciej. Ale jak widzę debili, co wyprzedzają 1-2 kmh szybciej, bo się zesra jak będzie za nim jechał, to ja się pytam, co mu to da, gdyby jechał za nim nawet 3h? Przecież przez 3h to on uzbiera max 5 min i to pod warunkiem, że będzie musiał takie akcje non stop robić.
  • Odpowiedz