Wpis z mikrobloga

@lapko: pomysły na wygląd. Kojarzysz tego górala w hansykiej czapce. Możesz zrobic takiego chłopka roztropna, czapka to element rozpoznawczy, ewolucje to można klasycznie dziecko, młodzieniaszek, potężny dorosły, lub przewrotnie mądry starzec z łaska i broda.

Można mu tez dać swojaka dziewoje i grać jak nidoran lub nidorino.

Idą tym tropem chłopków baby, lewel 1 to słodka dziewczyna. Takie małe zabawne a cie wciąga żeby za nią ia skoczyć iw biec do
@lapko: inna klasyka może być jakiś pijaczek, lub sebiks, ale to już pisano , najpewniej.

Klasycznym elementem jest tez bocian.

Można tez zagrać karta czeska i dać krecika.

W Polsce żyją ostatnie stada dzikich koni w Europie, można tez to ograć, a na ostatnim levelu dodać skrzydła husarii.
@lapko: a więc takie projekty się robi jak się jest już marką samemu w sobie :) Zazdro, pochwal się jak skończysz. Robiliście jakieś rozeznanie co do zwierzątek jakie można by dać, czy lista przyszła już gotowa, czy sam wymyślałeś jak to było? Miałeś od razu gotowy jakiś schemat, czy bardziej że wymyślałeś ze społecznością aby ich w to włączyć i żeby był jakiś większy rozgłos?

@lapko: mam zajebisty pomysł. Pokemon.. Węgiel!!! ewolucja grudka, kilka grudek, i górnik.
Albo, gródka, wiele grodek i węglowy olbrzym.

Ew można smog ograć który zawsze mu towarzyszy, jako taki pokoleń duszek.
  • 1
@sindram: Tak.
@topikPajak Bocian będzie już jako drugi ognisty starter.
@interpenetrate Takie projekty można robić w dowolnym momencie swojej kariery. To żadne zlecenie tylko zabawa dla funu (i dla atencji). Zadałem otwarte pytanie na instagramie, tam przyszło kilka pomysłów. Większość Pokemonów jednak to moje własne koncepcje.
@lapko: Ahaaa, sorki to myślałem że to projekt dla Konami do tej gry mobilnej ;p Wiesz, że zrobili takie coś że wzieli twórców z całego świata i każdy ileś tam dorzucił propozycji i coś sobie z tego wybiorą i będą pokemony targetowane na określony region żeby zwiększyć zainteresowanie produktem.
Może jak zrobisz swoje, to podeślesz im je do Japonii z taką propozycją marketingową?