Wpis z mikrobloga

Napierała mnie zablokował na twiiterze za to, że napisałem, że obwinianie gier komputerowych za zamieszki we Francji jest tak samo śmieszne jak Rosjanie obwiniający Ukrainę o stosowanie komarów bojowych. Nawet gdyby sam Macron napluł Napierale w twarz to ten by powiedział, że to nic takiego bo to przecież farncuska ślina, lepsza od polskiej xD Facet czasme tak się odkleja, że aż przykro

#napierala
  • 17
  • 0
@Goatlord: Czasem, bo tak jak dzisiaj to ostatni raz odpalił się jak miał kose z Wolskim i wyzywał go od czolgowych nerdów, a to już było ładnych kilka miesięcy temu. Chyba, ze coś mi po drodze umknęło, ale wątpię bo oglądam prawie każdy jego filmik.
@Laliqu: Chopie, od tego czasu zdążył każdego obrazić i pousuwać filmy. Twittera też kasował i wracał. Poszukaj inby z Kozubelem w google. Przegrał pyskówkę i był 3 dniowy meltdown. xD

Ps. Łącznie z rodziną Wazów. Tych Wazów. xD
@Laliqu:

prof. Góralczyk - nieuk,
prof. Chwedoruk - bał się wygryzienia z TV,
Wykop.pl - trolle!,
Czesi - obrażeni,
Litwini - obrażeni,
Szwajcarzy - obrażeni,
dr Krzysztof M. Maj - nadęty,
dr Kozubel - z Frondy jest, choć tam nie pracował nigdy, katonacjofaszysta,
prof. Lubina - pogubił się, zastraszony,
Ronaldo - wiadomix,
Stanowski - promuje Jacko,
Leśnodorski - nieznane konszachty,
Szymon Pękala - nie to słownictwo i intonacja,
Świdziński - nawet
  • 0
@Goatlord: Ja to wszystko widzę, tylko Naperiała jest najmądrzejszy. Do tego nie raz usuwał moje komentarze. Kilka miesięcy temu mówił na YTł, że Lewandowski powinien zając się czymś poważnym, a nie kopaniem piłki. Napisałem, że Lewy rzuci piłke i może nawet zostanie youtuberem jak doktor. Usunął mój komentarz xD
@czlapka: Miłego taplania się w tej kloace. Takie piękne mitomańskie uniwersum patogeopolityczne.

https://wykop.pl/wpis/67075239/dobra-reupload-wjezdza-na-razie-na-cda-niebawem-be

@Laliqu

a to już było ładnych kilka miesięcy temu. Chyba, ze coś mi po drodze umknęło, ale wątpię bo oglądam prawie każdy jego filmik.

Ja to wszystko widzę,


Mam dysonans poznawczy. xD

A poważnie mówiąc, jak słuchałem tydzień temu, gdzie kłamał o Ronaldo to mi witki opadły. Facet wymyślił sobie alternatywną historię i chyba w to uwierzył.
prof. Góralczyk - nieuk,

prof. Chwedoruk - bał się wygryzienia z TV,

Wykop.pl - trolle!,

Czesi - obrażeni,

Litwini - obrażeni,

Szwajcarzy - obrażeni,

dr Krzysztof M. Maj - nadęty,

....

@Goatlord: zapomniałeś o moim ulubionym:

prof. Nowak - nie uśmiecha się
@Arboree oraz kłamie na rzecz katolików. Kit, że typ z jego wydziału mówił, że Pan Prof. w mediach i na uczelni, to dwóch innych ludzi. W mediach jest jak jest, na uczelni wzór profesjonalizmu.

Poza tym, lista była na szybko. W realu ludzi było 3-4 razy więcej. A i ze 5 krajów można i dodać do listy.
@Laliqu: Kiedy bronił Carrionera wiedziałem, że z nim nie halo, ale jak zaczął bronić wjazd na kapitol, to już byłem na 100% pewny, że swojego będzie bronił nie ważne jaki kibel zrobi