Wpis z mikrobloga

#metal #rock #alternativemetal #polskamuzyka
#cultowe (1131/1000)

Sweet Noise - Ostatni Dzień z płyty Czas Ludzi Cienia (2002)

Strasznie źle się ta płyta zestarzała i to nie z perspektywy 21 lat, bo to samo można było napisać w jakimś 2007. Oczywiście Dzisiaj Mnie Kochasz, Jutro Nienawidzisz było takim hiciorem i ma takie pokłady przebojowości, że już nie nigdy nie przepadnie w odmętach historii polskiej muzyki alternatywnej, natomiast od pretensjonalności i kiczu tej płyty w porównaniu ze wcześniejszymi dokonaniami boli głowa :)

Mimo to są rzeczy które wciąż tu lubię, jak druga połówka tego utworu. Ten motyw gitarowy od 3 minuty jakoś zapadł mi w pamięć.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #rock #alternativemetal #polskamuzyka
#cultowe (1131/1000)

Sweet...
  • 7
Sweet Noise ze Schizmą


@Zeiss: no ja Cię proszę!!!! ( ͠° °)

e tam, NEURHA albo #!$%@? są zajebiste


@Kaczorra: no ja mam taki problem z nimi (tzn. z tą płytą, o późniejszych nawet nie wspominając) że te piosenki są miłe dla ucha, piosenkowe, przebojowe, mają jakieś przesłanie, może nawet szczerze i ważne, a na samym końcu jakiś krindż mnie łapie.

Co nie zmienia faktu
no ja mam taki problem z nimi (tzn. z tą płytą, o późniejszych nawet nie wspominając) że te piosenki są miłe dla ucha, piosenkowe, przebojowe, mają jakieś przesłanie, może nawet szczerze i ważne, a na samym końcu jakiś krindż mnie łapie.


@cult_of_luna: Myślałem, że to tylko moje odczucie, ze z muzyka SN (nie wliczajac wlasnie typowo metalowych albumow jak w imie boga czy koniec ery) jest cos nie tak. Wlasnie ta
@BassGru: kurde, oczywiście że chodziło mi o płytę Koniec Wieku (lub End of the Century w angielskojęzycznej wersji), w Imię Boga to singiel z teledyskiem z tej płyty :) pomieszałem wczoraj, późno było ;)