Wpis z mikrobloga

Odwracając pytanie: chciałbyś żeby recydywiści-dilerzy czy inni gangsterzy kręcili się w okolicy szkoły twojego dziecka? Jakie mechanizmy uznałbyś za konieczne i uzasadnione aby ich powstrzymać?


@thorgoth: nie wiem, kiey ja chodzilem do szkoly do gimnazjum-liceum czyli te 10-15 lat temu to wszedzie byli dilerzy i nikt z tego nie robil klopotu, skads w koncu trzeba kupic skoro panstwo nie pozwala
@thorgoth:

chciałbyś żeby recydywiści-dilerzy

To 17 letni chłopak który (jeśli to prawda) wkręcił się w dealerkę a nie jakiś #!$%@? don z włoskiej mafii. Nie nie chciałbym żeby policjanci strzelali do Kamila który sprzedaje zielsko na boku i jeździ bez prawka czy coś takiego
Nie nie chciałbym żeby policjanci strzelali do Kamila który sprzedaje zielsko na boku i jeździ bez prawka czy coś takiego


@McWozniak: jak diler chce przejechać policjanta to jest do natychmiastowej utylizacji, bez znaczenia czy to kamil czy ahmed
@McWozniak: zobacz filmik z zajścia. Jeden z policjantów opiera się o maskę, diler rusza i go zrzuca.
Dla mnie jest to intencja zrobienia krzywdy, czyli utylizacja dilera jak najbardziej uzasadniona