Wpis z mikrobloga

@kurazjajami: Są mało ustawne, gorzej doświetlone, nie czuć w nich przestrzeni, która tu jest i tak maluteńka. Ekspozycja pd-zach imo najlepsza. Mieszkanie dałoby radę przerobić pod wynajem na pokoje, z tym że kuchnia tylko ze sztucznym oświetleniem.
@kurazjajami: nie ma mieszkan idealnych, no ale faktycznie wyglada jakby ogarniecie kuchni w tym przypadku moglo byc problematyczne. Mysle ze meble sa bardzo optymistycznie poskalowane... no ale na duzy plus te 3 pokoje mimo wszystko, 2 to malo nawet dla dwoch osob. Wystarczy ze ejdna ma prace zdalna i juz trzeba cudowac. Pokoje troche jamnikowate na rzucie (moze w realu jest lepiej). Jesli cena jest atrakcyjna, to do rozwazenia od bidy
@kurazjajami: to prawie jest moje mieszkanie tylko łazienka jest po prawej stronie, nie ma salonu z aneksem tylko jest sama kuchnia.
Jedyne co tu można stworzyć to dać ściankę i zrobić samą kuchnię bez salonu.
Pokój 13m2 jeszcze ujdzie, ten drugi to już klitka.
@kurazjajami: mogę ci dodać, że mieszkanie w tym układzie wydaje się małe, bardzo ciężko to przepoczwarzyć w coś innego bo okna są po jednej stronie. Ten salon co będziesz mieć to nie za bardzo można nazwać salonem. Ja bym się zastanowił nad wywalenie tej ścianki działowej i otworzeniem pomieszczenia na przedpokój, a kuchnię walnąłbym pod oknem. Jak będziecie mieli dzieci to raczej będzie słabo z miejscem. Jak zechcecie kupić coś potem