Wpis z mikrobloga

@Jung22 lazienka do poszerzenia o te pół metra zamiast szafy w salonie, i wejdzie normalna pralka i brodzik bo w tym ukladzie to tylko pralka ladowana od góry.
Wejscie do sypialni przenieść obok kanapy, a na tej scianie z drzwiami co teraz dorobic blat kuchenny bo obecnie go brak.

Nie wiem co za debil projektowal ten układ bo jak widzisz da sie z tego wyciągnąć więcej, tylko komuś się nie chciało albo
@Jung22: Klitka, 43,27m^2 to w PRL mam 2 oddzielne pokoje, oddzielną kuchnię i łazienkę. Tutaj tak jak koledzy mówią - ciemną kuchnia bez blatu, pokoje w stylu wagonowym (długie i wąskie), okna na jedną stronę to porażka i nawet nie wywietrzysz dobrze, do tego #!$%@? narożnik ściany nośnej w łazience który uniemożliwia dobrą aranżację łazienki (musisz prysznic, bo wanna już się nie zmieści)

Ja bym nie wziął
@PfefferWerfer takie mieszkania się najlepiej sprzedają i wynajmują. Ten metraż i rozkład najlepiej schodzi. Imho dla pary jest spoko. Jak wysoko i okna nie wychodzą na inne okna to spoko. BK2% podbije cenę takich mieszkań i będzie można sprzedać z zyskiem i kupić większe za parę lat jak będzie potrzeba. Duże tak nie drożeją.

Chociaż tutaj faktycznie za mała łazienka i kuchnia gdzie nie można zrobić barku
@Jung22: Proponuję wywalić ścianę działową między salonem a sypialnią i zrobić kawalerkę z wnęką sypialnianą (może oddzieloną pionowymi deseczkami żeby zapewnić dostęp do światła). Do tego oczywiście powiększyć kuchnię.
@ksiezycoweNieruchy: Zależy oczywiście od preferencji, jednak jeśli rzeczywiście nie ma drugiego okna i sypialnia zostaje całkiem bez okna to absolutnie to odradzam. Wynajmowałam taki pokój jako studentka i nigdy więcej. No chyba, że ktoś nie pierdzi i nie wydziela innych zapachów, wtedy kiszenie w tych zapachach nie będzie problemem zapewne.