Wpis z mikrobloga

Tej - stęskniłem się trochę z Wami... Co się stało z Wykopem każdy wie, ale w sumie ja jestem Wykop, więc zacznę od siebie. Zrobię parę kroków wstecz i jak gdyby nigdy nic będę tu publikować moje treści jak przez ostatnie lata.

Forma trochę odmieniona, nie będę już publikować moich raportów jako takich, bo są płatne. Będę Wam za to publikować w formie dziennika, co schodzi na rynku na pniu. Będzie to polegać na tym, że codziennie będę sprawdzać do jest NIEaktualne w raporcie sprzed tygodnia + krótki opis. Przykład:
W raporcie dokładnie sprzed tygodnia (24.06.23) umieściłem 7 samochodów i jeden jest już nieaktualny:
- Toyota MR2 1987 1.6l 124 konie wystawiona za 29 000zł.

Tyle, dziękuję za uwagę. Będę pisał takie krótkie "Zeszło na Pniu" względnie codziennie (bo codziennie piszę raporty).

Link do raportu, w którym znalazł się ten samochód, wrzucam w komentarz i oczywiście zapraszam na www.zdzis.com !!
I uwaga teraz kolejna zmiana - od jutra będę te posty tagować tylko i wyłącznie pod tagiem #zdzismoto ...nie chce mi się później czytać frustratów.
Dzisiaj jednak publikuję pod kompletem tagów, aby każdy miał okazję zareagować:
#samochody #motoryzacja #klasykimotoryzacji #oldtimer #youngtimer #biznes #inwestycje #carboners #polska

Pozdrawiam
DROZD - Tej - stęskniłem się trochę z Wami... Co się stało z Wykopem każdy wie, ale w...

źródło: 347254342_923717455488794_7281997279678701029_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz