Wpis z mikrobloga

Siemka!
W trakcie pobytu w Azji kilka dni spędziliśmy na Bali, gdzie zdecydowaliśmy się na wędrówkę na wulkan o wschodzie słońca. No bo kto powiedział, że na Bali można tylko spędzać czas na plaży, surfowaniu czy w świątyniach.

Jak wyglądała wędrówka? O 2 w nocy wyruszyliśmy z Ubud. Dwie godziny później wyruszyliśmy na szlak by zdążyć na wschód słóńca, który tego dnia był kapitalny. Poniżej znajdziecie link do filmu na moim kanale YouTube. W komentarzach wrzucę więcej fotek.

Link do znaleziska - BALI i WULKAN BATUR, NOCNA WĘDRÓWKA NA WSCHÓD SŁOŃCA. INDONEZJA
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu!

Tag do obserwowania: #wieczniewolni

#turystyka #podroze #azja #bali #indonezja #trekking #gory #podrozujzwykopem #zainteresowania #przygoda
ziolo22 - Siemka!
W trakcie pobytu w Azji kilka dni spędziliśmy na Bali, gdzie zdecyd...

źródło: DJI_0670

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Gratuluję spełnienia moich niespełnionych planów. Lecąc na Bali zabraliśmy ze sobą buty, specjalnie kupiłem Magnumy na tę okazję, w planach było wyjście nocne na Agung, no i co? No i wiadomo co :) po obskoczeniu kilku wodospadów, tarasów ryżowych, plaż i chęci choć paru dni odpoczynku, odpuściliśmy. Trochę żałuję, ale jak to w życiu - planowany intensywny harmonogram zmienił się całkowicie, to trzeba na spokojnie, nie mam po kim być chytrym na
  • Odpowiedz
  • 0
@Zablokowane_konto: oo też byłem na Acatenango chociaż pogoda była wprost idealna. Konkretny zachód i wschód słońca, i zajebiste widoczki. Czy polecasz inne wysokie góry/wulkany o podobnym poziomie trudności?
  • Odpowiedz
@ziolo22: Wchodziliśmy trochę ponad miesiąc temu i niestety było dość pochmurno na szczycie, więc zazdro widoków.
Trasa łatwa, ale poszliśmy w małej grupie z przewodnikiem, co okazało się dużym błędem, bo z nami szedł Francuz, który w górę zdychał kondycyjnie, a w dół mięśniowo i wlekliśmy się niemiłosiernie. ¯\(ツ)/¯
Turystów mnóstwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@dziki_rysio_997: musieliście na niego czekać? no szkoda tych widoczków zwłaszcza, że trzeba wstać wcześnie i trochę wysiłku włożyć. A turystów mnóstwo, to prawda. Aż sam byłem w szoku
  • Odpowiedz