Wpis z mikrobloga

Siemka!
W trakcie pobytu w Azji kilka dni spędziliśmy na Bali, gdzie zdecydowaliśmy się na wędrówkę na wulkan o wschodzie słońca. No bo kto powiedział, że na Bali można tylko spędzać czas na plaży, surfowaniu czy w świątyniach.

Jak wyglądała wędrówka? O 2 w nocy wyruszyliśmy z Ubud. Dwie godziny później wyruszyliśmy na szlak by zdążyć na wschód słóńca, który tego dnia był kapitalny. Poniżej znajdziecie link do filmu na moim kanale YouTube. W komentarzach wrzucę więcej fotek.

Link do znaleziska - BALI i WULKAN BATUR, NOCNA WĘDRÓWKA NA WSCHÓD SŁOŃCA. INDONEZJA
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu!

Tag do obserwowania: #wieczniewolni

#turystyka #podroze #azja #bali #indonezja #trekking #gory #podrozujzwykopem #zainteresowania #przygoda
ziolo22 - Siemka!
W trakcie pobytu w Azji kilka dni spędziliśmy na Bali, gdzie zdecyd...

źródło: DJI_0670

Pobierz
  • 31
@ziolo22 Na sąsiednim Lombok jest Rinjiani... tam dopiero widoki i egzotyka! wulkan, a w środku jezioro i w nim tez wulkan ... Dla relaksu tez gorące źródła. Tylko trzeba poświęcić 2 dni, choć mi udało się w 22h idąc non stop
  • 0
@pomaranczkawcurry: szczerze to wielkich składowisk nie widziałem, czysto zdecydowanie nie jest w 100% ale tragedii nie ma w porównaniu do innych miejsc w Azji, na przykład w Wietnamie czy na Filipinach. Tarasy ryżowe są mega czyściutkie, na wodospadzie byłem jednym i też było w porządku. Na kanale mam jeszcze jeden film z Bali, polecam :) Pozdro!
  • 0
@Zablokowane_konto: dzięki bardzo :) marzyła mi się wędrówka na Agung ale zamknięte z powodu ceremonii religijnych... Ale zdobyłem później Rinjani i było w pyte zajebiście. Najlepszy i przy okazji najtrudniejszy trekking w życiu :)