Wpis z mikrobloga

Ludzie na zachodzie to muszą być do tego przyzwyczajeni xD
Wyobraźcie sobie nagrania z Polski jak araby biją Polaka na ulicy. Podpalają budynki krzycząc allahu akbar itd
Byłoby takie #!$%@?, że konfa by podskoczyła do 70%
#francja
  • 27
  • Odpowiedz
Byłoby takie #!$%@?, że konfa by podskoczyła do 70%


@Kantar: Na pewno by tak było xD
Przecież we francji brak protestów przez kilka miesięcy to jakaś nienormalność.
A czy to zółte kamizelki czy #!$%@? miasta bo zabili dindu arabskiego to dla nich dzień jak co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: szczerze, oby… bo jak widzę jaki tutaj #!$%@? panuje to po prostu „nasze” Sebki to przy nich okazy inteligencji i dobrego wychowania.

Wczoraj jechałem z cdg na orly o 23:00 i cytując klasykę miałem serce w przełyku, hotel okrążony kordonem 15 policjantów z policjantami w środku- cześć spi w hotelu tymczasowo, czesc na straży pilnującymi żeby nikt nie wszedł niepożądany do środka…

Ogólnie ciesze się, ze się wyprowadziłem z 93’
  • Odpowiedz
@siepan: nie trzeba być konfiarzem, żeby prostować #!$%@? ludzi w internecie. Jak konfiarze #!$%@?ą głupoty o zandbergu czy tusku to też ich prostuje, nie czuj się wyjątkowy.

Ale ładnie, że przedstawiłeś się od razu jako osoba z dychotomią myślenia, w końcu kto nie jest z Tobą ten jest przeciwko Tobie, nie? Łatwiej żyć jak się świat pomaluje na czarno-biało, wtedy wszyscy są lewakami albo prawakami i nie trzeba się wysilać, wystarczy
  • Odpowiedz
@siepan: no to dawaj udowadniaj tę tezę o tym, że konfa Ci sprowadzi imigrantów, żeby pokazać, że miałeś jakieś podstawy do tego #!$%@? poza swoją niechęcią do nacjozjebów. Przecież to nie były twoje urojenia, prawda? No i jakieś podstawy do nazywania mnie konfiarzem możesz podać. Weź pod uwagę, że nigdy na nich nie głosowałem i nigdy nie agitowałem z konfą, popieram prawa lgbt i aborcje do 9 miesiąca ciąży. I teraz
  • Odpowiedz
@malinq: konfa nie sprowadzi imigrantów bezpośrednio, tylko pośrednio - wchodząc w koalicję z pisem umożliwi mu pozostanie przy władzy. Następnie zamkną mordy bo dostaną stołki i intratne posady w SSP a tylko o to im chodzi.
Nie doszukuj się w politykach konfederacji ponadprzeciętnej uczciwości, prawdomówności, patriotyzmu, przywiązania do poglądów czy dotrzymywania obietnic. A wręcz przeciwnie, w końcu to katolicy xD
Konfederacja = Kukiz 2.0

A konfiarzem może faktycznie nie jesteś, ale
siepan - @malinq: konfa nie sprowadzi imigrantów bezpośrednio, tylko pośrednio - wcho...

źródło: 1389f3eac9035fabee1d7cd879749e384af5006242fc5850ba4ef638e03b2e9a

Pobierz
  • Odpowiedz
Następnie zamkną mordy bo dostaną stołki i intratne posady w SSP a tylko o to im chodzi.


@siepan: a masz jakiś dowód?

Nie doszukuj się w politykach konfederacji ponadprzeciętnej uczciwości, prawdomówności, patriotyzmu, przywiązania do poglądów czy dotrzymywania obietnic.


@siepan: skąd założenie, że się doszukuję czegoś? Ja się opieram na faktach. W tej kadencji PiS kupił kukizowców, kupił jakąś babkę z lewicy, a Gowin który był z nimi na listach to
  • Odpowiedz