Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest sposób żeby dojść do właściciela mieszkania kiedy nie ma z nim kontaktu? Ktoś wynajmuje mieszkanie młodym Ukraińcom którzy robią chlew, imprezy i przegięli już na tyle pałę, ze potrzebuje skontaktować się z właścicielem żeby zrobił stosowne kroki z tymi imbecylami.

Policji jeszcze nie wzywałem, ale po ostatniej akcji jak tylko cokolwiek będą naruszać to zrobię im gehennę.
Przychodzi mi do głowy kontakt ze spółdzielnia, ale nie wiem czy oni zareagują.

Macie jakieś doświadczenia w takich sytuacjach? Co robiliście, co można zrobić?

#mieszkania #kredythipoteczny #bk2procent #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Spółdzielnia może wystosować pismo do właściciela z powodu łamania regulaminu osiedla, wspólnoty czy jak tam się to nazywa u Ciebie.
Jeśli wezwiesz policję, a oni nie otworzą to właściciel dostanie od policji list.
To są jakieś opcje, a może też warto zapytać innych sąsiadów, czy znają właściciela?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No kontakt ze spółdzielnią.
Do mnie właśnie ze spółdzielni dzwonili, bo somsiedzi nie mieli do mnie kontaktu.
Inna sprawa, że miałem to w dupie bo i co ja niby mogłem? Umowa podpisana, mieszkanie nie zniszczone, płacone na czas. Nawet jakbym chciał ich wyrzucić to głośne zachowanie nie jest podstawą.
  • Odpowiedz
Inna sprawa, że miałem to w dupie bo i co ja niby mogłem?


@SynMichaua:
No nie wiem, zwrócić im uwagę i ich upomnieć? Ciekawe jakby Ci się mieszkało obok takich ludzi.

dzwoń od razu na policję, po kilku razach do spółdzielni, że sobie tego chlewu nie życzysz. Ukraińcy często nie rozumieją języka spokojnej rozmowy, trzeba to
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
✨️ Autor wpisu (OP): To mieszkanie jest w bloku gdzie ceny wynajmu rozpoczynają się od 4000 zł za miesiąc. Rozpuszczone bydlę które myśli ze może wszystko. Od dziś każdy wybryk będzie zgłaszany na policję + w poniedziałek ide do spółdzielni.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dzwoń na milicję za każdym razem, aż sami będą mieli dość przyjeżdżania i ostrzej z nimi pogadają. Pismo czy telefon do spółdzielni też nie zaszkodzą. Przecież cię nie zjedzą. Tam pracują też normalni ludzie.
  • Odpowiedz