Wpis z mikrobloga

Incelstwo:
- "pochodzę z dysfunkcyjnej rodziny, mam lęki, depresję, dda, ojciec alkoholik mnie lał a matka miała w doopie, nie umiem w kobiety, jestem nieśmiały, żadna dziewczyna do mnie nie zagaduje i żadna mnie nie chce, jestem samotny, to wszystko wina p0lek, które chcą samców alfa i chadów i nawet na mnie nie spojrzą bo jestem spierdoxem! Ha tfu na te hipergamiczna bestie!"

Też incelstwo:
- "laska pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny, ma lęki, depresję i dda, ojciec alkoholik ją lał a matka miała w doopie, wujek ją molestował, jest nieśmiała, nie ufa mężczyznom, oczekuje, że facet będzie robił fikołki na chooyu żeby ją zainteresować i wzbudzić zaufanie: hurr durr a to p0lka ebana, takie to się do niczego nie nadają, nie wyjdą z inicjatywą, wszystkiego się boją, nie ufają, są płaczliwe i wrażliwe, robią inby o nic, są zazdrosne i mają coś z deklem, takie odpady to tylko wyroochać i na śmietnik a nie do stałego związku! Ha tfu na te hipergamiczne bestie!"

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologia #zwiazki #seks #p0lka
  • 18
@AlienFromWenus: co do stwierdzenia „incelstwa”. Wiele chłopów nigdy może nie doświadczyć pomocy z żadnej strony. Wiadomo można powiedzieć, że maja sobie radzić ale kobieta w takiej sytuacji dostanie o wiele więcej wsparcia od społeczeństwa niż facet.

A dodając element relacji to:
dziewczyna z dysfunkcyjnej rodziny nigdy nie będzie dobrym materiałem na partnerkę dla kogoś kto ma podobne problemy. Wchodząc w związek z taka osobą należy mieć świadomość, że pod wieloma względami
@smakowity_serek: nie no, nic osobitego bro, nawet nie chodziło o ciebie tylko bardziej o osoby rodzaju - been there done that. Po prostu ta p0lka op nie potrafi chyba pojąć, że żeby patrzeć na te sprawy w taki sposób i mieć takie poglądy, to nie trzeba być koniecznie incelem bez żadnego zainteresowania od płci przeciwnej. I bardzo dobrze, bo to zawsze mniej atencji dla śmiecia ludzkiego, które tylko wyniszczy psychicznie niewinnego
@AlienFromWenus: XDDD co? co to za bzdury? każdy szanujący się człowiek jest konserwatystą. a jak facet jest lewakiem, to na bank zawsze jest kukoldem.
@superTERKA no dokładnie, ja jestem z wyglądu naprawdę przystojny, nie mam problemów z relacjami damsko męskimi, a totalnie wyznaję blackpilla i redpilla(redpill to blackpill dla przystojnych) i jestem nacjonalistyczną konserwą głosującą na Konfę, a ta mnie od inceli wyzywa XD
@lexico: ćpun nie musi pochodzić z patologicznej rodziny, a chłopak z patologicznej rodziny nie musi być ćpunem.

A dla was pochodzenie różowej determinuje gust i liczbę partnerów seksualnych a także możliwe problemy choroby i inne trudności xD
pochodzenie różowej determinuje gust i liczbę partnerów seksualnych a także możliwe problemy choroby i inne trudności


@AlienFromWenus: dokładnie tak jest
a teraz sobie przemyśl swoje dzieciństwo i będziesz wiedziała dlaczego jesteś obecnie w tym miejscu w którym jesteś