Wpis z mikrobloga

iedyś płakali na tagu że jest rusofobia i ludzie nie szanują tutaj zwykłych Rosjan. Nie przeszkadza mu to jednak szkalować na każdym kroku zwykłych Ukraińców, hipokryta.


@dedler123: Po co kłamiesz i piszesz takie brednie. Podaj mi jeden taki komentarz spośród moich kilku tysięcy gdzie tak pisałem xD.
@SoplicaTadeusz: Pewnie, że może, wrzuciłem odpowiedź Koniacza na mój komentarz który usunął. Koniacz się spina o to, że zielonka śmiała śmieć powiedzieć cokolwiek. Potem też spinał się, że ja śmiałem coś śmieć powiedzieć i mi komentarze usuwał, nawet jak na nie potem odpowiadał wycinając mi słowa z kontekstu. xD
Bawi mnie, że ktoś poświęca czas i siły, żeby szukać trollozielonek. Jeszcze się "denerwuje", biedaczysko. Chociaż martwi mnie, jak on manipuluje przekazem.
@gryyyn:

Potem też spinał się, że ja śmiałem coś śmieć powiedzieć i mi komentarze usuwał, nawet jak na nie potem odpowiadał wycinając mi słowa z kontekstu. xD

Bawi mnie, że ktoś poświęca czas i siły, żeby szukać trollozielonek. Jeszcze się "denerwuje", biedaczysko. Chociaż martwi mnie, jak on manipuluje przekazem. To nie jest jakiś debil z wodogłowiem.

W sedno. Identyczny troling jak u Razumichina, tylko bardziej szkodliwy
Ja również zrobiłem risercz już rok temu i to co napisał to jest 100% racja. Jedynie patolka się buntuje a ludzie inteligentni wypowiadają się dobrze o Ukraińcach.


@Jimmybravo: tak tak mordo tak jest