Wpis z mikrobloga

Mam w #pracbaza takiego typka coś na wzór zarządcy terenu wokół firmy. Młody chlopak ok 30 może. Przez 2-3 lata odkąd go widuję mówiłem mu dzień dobry i wgl pełna kulturka. Ani razu nie odpowiedział przez ten okres. XD Uznałem że chyba głuchoniemy czy ki #!$%@? i zatrudniony po kosztach typson więc jakiś czas temu już przestałem się odzywać bo może głupio. A wiecie co się okazało? Że chłop tylko do kobiet się odzywa. Serio. Orbituje wokół dosłownie każdej, tu "dzień dobry"
powie tam "miłego dnia" i jakieś zagadywanie do dosłownie każdej kobiety "hehe, rowerkiem do pracy dzisiaj? Na sportowo hehe". xDDDDD
Dawno nikt mnie tak nie opluwał przez tak długi czas.
Chłopie, jeśli masz tu konto- a pewnie masz i udzielasz się na świętym tagu- ogarnij się do #!$%@? i miej ty jakikolwiek RiGCZ bo sperma to ci mózg zalała do końca.

#coolstory #praca #wtf
  • 27
@Qullion: No do normalnych pracowników normalnie bez spiny na "cześć" i inne takie. Ale z tym osobnikiem zacząłem jakoś na dobry i tak sobie mówiłem licząc że kiedyś odpowie. No okazało się że chłop albo jebniety albo ULTRA CHAD i nie rozmawia z innymi facetami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przez 2-3 lata odkąd go widuję mówiłem mu dzień dobry i wgl pełna kulturka. Ani razu nie odpowiedział przez ten okres.


@AryanWonderBoi: bo to musisz powiedzieć mu "dzień dobry", jak nie odpowie to sprzedajesz mu strzała w potylicę i mówisz "elo #!$%@?"- on coś tam mruknie, coś tam tupnie..
A tak serio to jakby któryś raz mi nie odpowiedział to na poważnie bym zapytał o co mu chodzi. Sądząc po tym
@Qullion: Faceci jak faceci. Ale z takim odjazdem "pod klapką" to kobieta która na niego wdepnie może mieć problem. Kiedyś moją kobitę (zanim się jeszcze poznaliśmy) prześladował jakiś klient. Typowy stalking. "nie jestem zainteresowana etc - nie działało oczywiście. Szczęśliwie jak się poznaliśmy, to wyjechaliśmy do innego miasta. To bym się też nie zdziwił jakby ten miał jakieś dziwaczne odpały.
Tak, olewam już na dobre bo szkoda nerwów.

Choć btw sytuacja z tego tygodnia. Idę rano wzdłuż biura, on podlewał drzewka, patrzy na mnie i mówi dzień dobry uśmiechnięty. A ja takie WTF, ale odpowiedziałem bo głupio nie. A okazało się że za mną dwie larwy szły do biura i to do nich było dzień dobry. XDDDDDD


@AryanWonderBoi:

XDDDDDDDDDDDDDDDD ale to musi być frustrat. Ja #!$%@?ę. Ja #!$%@?ę xD A najlepsze
Przez 2-3 lata odkąd go widuję mówiłem mu dzień dobry i wgl pełna kulturka. Ani razu nie odpowiedział przez ten okres


@AryanWonderBoi: Ja mam takiego kierownika. Parę razy powiedziałem "cześć" 0 reakcji(chłop niewiele starszy ode mnie) stwierdziłem, że wyżej dupę ma niż głowę i niech #!$%@? ¯\(ツ)/¯