Wpis z mikrobloga

Odkryłem ostatnio serial idealny.


Dostępny na Disney+.
8 sezonów x 23 odcinki x 45 minut. Ok 140h oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy wcześniej go nie oglądałem, ale wydawało mi się, że to tylko takie babskie #!$%@?. Niemniej, jego pierwszą kategorią jest "Kryminał", co w połączeniu z klimatem lat 2000 polepsza odbiór odcinków. A każdy wkręca jeszcze bardziej niż poprzedni. Nie chcę za bardzo spoilerować, ale już od 1. odcinka zacząłem się mocno wkręcać.
Pozdrawiam i polecam.

#seriale
  • 28
@WielkiNos: Dolinę Krzemową oglądałem na bieżąco jak wychodziły odcinki. Akurat byłem na studiach Informatycznych i całą ekipą to oglądaliśmy. Fajne wspomnienia, ale serial nie był aż tak dobry. 6/10, a GnW mają aktualnie u mnie mocne 9/10.

@Poldek0000: Kończę pierwszy sezon. I jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w sezonie 2. Nie pytam ofc o spoilery, sam sobie zobaczę.

@toodrunktofuck: Ja niestety nigdy nie widziałem ani fragmentu. Ale też
@pyra_wykop ten
jeden z lepszych jakie oglądałem przyznam szczerze, aktorsko o rezysersko jest naprawdę na wysokim i rownym przez wszystkie sezony poziomie, mimo nudnej fabuły to absolutnie topka guilty pleasure ()
@pyra_wykop: Jest wiele serialu z tamtych lat, do których można usiąść jeśli się wcześniej nie oglądało.

Masz takie klasyki jak Trawka, Californication (oba po chyba 6 sezonów z tego co pamiętam) nawet z SF ciekawe kąski jak Stargate (3 serie, łącznie 17 sezonów po 20+ odcinków i 3 filmy XD) i wiele wiele innych :)

Ja ostatnio usiadłem w końcu po latach do ,,Orange is the new black" i też całkiem
@toodrunktofuck akcja? Tam nie o akcję chodzi a humor informatyków, nerdów i freaków. Oni się zwrócili nawet do jakiegoś profesora ze Stanforda żeby im wymyślił wskaźnik według którego będą oceniać kompresję plików. Zarąbista dbałość o szczegóły i świetnie zagrane role aspergerowców. Oni wręcz uczynili z bycia nerdem wyjątkowość.
@WielkiNos: akcja w takim sensie, że fabuła praktycznie się nie posuwa do przodu. Fakt, humor informatyków, nerdy, apergerowcy itp. było fajne, ale na 2-3 sezony.
@sayanek: Trawka też jest zajebista. Co prawda główna bohaterka jest cholernie irytująca, za to jej szwagier i jego kolega nadrabiają.
@WielkiNos: genialna postać. Dwa najlepsze momenty to właśnie to i drugi jak się wkurzył na richarda jak obraził jego dziewczynę tą brzydką grubą co nie mówiła i wpadł w furię.