Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wybrzydzała całe życie, a teraz nawet w wieku prawie 40 obniżyła wymagania i może być dzieciaty rozwodnik. I wiecie co? Znajdzie takiego co będzie chciał mieć z nią to dziecko, bo #niebieskiepaski nie mają żadnych oczekiwań i wymagań i biorą każdą, która ich chce. Tylko ryzyko, że to dziecko urodzi się ułomne jest gigantyczne.
#przegryw #blackpill #redpill #takaprawda #rozowepaski #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wybrzydzała całe życie, a teraz nawet w wieku...

źródło: f52a867ec5c7f728fed9e14f7d7e471b2937f71e2bcc5544cd7be3591486f1ec

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 35
Anonim (nie OP): Wg ciebie jeśli ktoś jest sam koło 30 czy 40 to automatycznie oznacza że wybrzydzał całe życie? A może ta kobieta była w 15-letnim związku który nie wyszedł, nie pomyślałeś o tym? Ona akceptuje rozwodników i dzieciatych bo wie że w tym wieku to jest normalne i powszechne. Musisz dorosnąć i poznać trochę życie że związki zawarte w młodości nie zawsze są do grobowej deski. A koło 40
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja jak widzę takie rzeczy to najzwyczajniej jest mi przykro. Ja się jak najbardziej mogę śmiać z single moms z #!$%@? wymaganiami, z cucków co biorą sobie takie matki, z #!$%@? co dają jak leci przez 10 lat, a potem "znajdują siebie" i "już jestem mądrzejsza" ale ten profil akurat jest skromny, normalny, nawet jeżeli była idiotką za młodu. Śmiać się można z idioty ale nie kogoś kto popełnił już
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Laska pisze "Masz mieć 190cm wzrostu, nie chcę dzieciatych, ale ty musisz akceptować moje dzieci" to źle. Pisze, że wystarczy, że byś nie był niższy od niej (a sama ma 171), nie ma dzieci, ale zaakceptuje twoje - też źle.
Wam przegrywom to nigdy nic nie podpasuje. Nic dziwnego, że nikt się z wami zadawać nie chce i zostaje wam biadolić na tym portalu do znudzenia jaki to świat jest
  • Odpowiedz