Wpis z mikrobloga

Wychodziłem przed chwilą od dziewczyny - godzina 18 , wrocławski blok stara płyta , 4 piętro. Ukrainiec awanturujacy sie na klatce z piwem w siatce w bloku gdzie mieszka masa rodzin z dziecmi. Pyta kulturalnie czy mam ognia. To tylko spojrzałem na niego z politowaniem i poszedłem bez słowa dalej .On kończy głosnym: "#!$%@?".Pięknie

Tego chcecie w Polsce ?

#ukraina #polska #wroclaw
  • 20
  • Odpowiedz
@rybsonk: I czego dowiodłeś? Jak już chciałeś mu okazać brak szacunku „wzrokiem z politowaniem” to na słowo „#!$%@?” zachowaj się jak człowiek i mu wyjeb. Taki z Ciebie chojrak na mirk, a na żywo podkulił ogon przed Ukraińcem i poszedł XD
  • Odpowiedz
@rybsonk:

nie pale

Nikogo to nie obchodzi. Jak ktoś cię kulturalnie (jak sama zauważyłaś) pyta to odpowiedz na pytanie, że nie masz "ognia". Dziwisz się, że ktoś ci mówi "#!$%@?", kiedy "To tylko spojrzałem na niego z politowaniem i poszedłem bez słowa dalej".
  • Odpowiedz
@rybsonk: jak 10 lat temu młody Anglik się zapytał mojego brata kilkakrotnie czy ma ognia to dostał takiego ognia ,że mieliśmy kilka radiowozów pod chata.Akcja w UK
  • Odpowiedz
Pyta kulturalnie czy mam ognia. To tylko spojrzałem na niego z politowaniem i poszedłem bez słowa dalej


@rybsonk: no takich niekulturalnych typow jak ty, to my tu nie chcemy. Ukrainiec mial racje.
  • Odpowiedz
@rybsonk słuchaj. W takich sytuacjach robi się tak. Mówisz może mam. Ale zejdźmy na dół. A kiedy zejdziecie to mówisz mu ziom nie drzyj mordy na klatce bo wiocha i ludzie śpią. Tu masz ogień. A jak nie masz to po sprowadzeniu delikwenta zaraz znajdziesz tych co mają ogień. W kieszeni albo w łapie. Nowy tu jesteś? Czy z Moskwy?
  • Odpowiedz