Wpis z mikrobloga

@WykopekzDonbasu u mnie kuchnia z agd i sszklem pomiędzy szafkami Wyszła około 35k
Stolik rtv + narożnik 3.5k
Łóżko z materacem 3600
Szafka rtv 2800
Szafka do łazienki 3500
Na moim profilu w dodanych postach masz kilka zdj. Większość rzeczy takich jak narożnik materac i łóżko zamawiałem u ludzi którzy sami robią takie meble. Wiedza o co chodzi na jakich piankach i sprężynach zrobić meble żeby to było na lata.
  • Odpowiedz
Z klimatyzatorem jestem na bieżąco, bo siostra montowała w Poznaniu i jej cena to 3.2k z montażem i to jeszcze wybierała niestandardowy czarny, żeby jej do mieszkania pasowała. Na aktualnych cenach TV się nie znam, ale telewizor 65/75 cali do mieszkania 55m2 to jak dla mnie za duży - może coś mniejszego jest wartego rozważenia. Narożnik tak jak Ci pisali, za 3k masz całkiem spory wybór towarów ze średniej póki. Łóżko ok.
  • Odpowiedz
@WykopekzDonbasu

@mat0707 Kurde mała ta szafeczka pod TV jak na 3k i ta kuchnia mała, jak na 35k. Co to za miasto?


Miasto gminne
Cena mebli zależy od materiałów
Ja wale wszystko na lakierze płytach eggera i systemie blum No to tanio nie będzie na pewno
  • Odpowiedz
@WykopekzDonbasu

@mat0707 Co tam się wydarzyło z tymi panelami, że 23k? Drzwi pancerne? :D


Ile za robociznę do tego? Malowanie, płytki, panele i co na balkonie?


Cena paneli i drzwi jest z montażem
Drzwi dre bezprzylgowe czyli bez widocznych zawiasów. Dopłata ponad 2k. Panele weninger dąb grenada jodełka. 159zl m2

Wykończenie robił znajomy to cena za robotę dwa razy mniejszą jak u kogoś normalnego. Na balkonie jest jakaś deska
  • Odpowiedz