Wpis z mikrobloga

Wyborcy konfederacji, możecie powiedzieć czemu na nich głosujecie? Nie jestem w stanie pojąć rozumem co może kierować dorosłą osobą, że jest gotowa głosować na tę partię. Patrząc na przeszłość i wypowiedzi polityków konfederacji, to na pewno wyborca nie kieruje się patriotyzmem, nie może też kierować się nadzieją na poprawę sytuacji gospodarczej. Czy to naprawdę chodzi o ten ból dupy lewaków i julek? chcecie zaryzykować swoją przyszłość, żeby komuś było gorzej?

#konfederacja #polityka #neuropa #wybory
  • 13
  • 0
@rsnbl no ale ja nic sobie nie wmawiam, moje pytanie jest na serio. Twoja wypowiedź totalnie nic nie wniosła, bo politykę zagraniczną PIS tak samo KO krytykowało.
Dodatkowo nie uważasz, że popieranie wykluczonego na arenie międzynarodowej kraju jest bardzo złymruchem w interesach międzynarodowych? :)
edit: Nie wiem też co kieruje wyborcami lewicy, ale najgłośniejsi są wyborcy konfederacji, dlatego o to pytam :)
bo politykę zagraniczną PIS tak samo KO krytykowało.


@Onomatop: ta? a obadałeś dzisiejsze gorące w temacie FitFor55? Nie wydaje mi się by PO miało coś przeciwko dalszemu dymaniu przez Unię (inb4 nie, nie chcę z niej wychodzić)

Dodatkowo nie uważasz, że popieranie wykluczonego na arenie międzynarodowej kraju jest bardzo złymruchem w interesach międzynarodowych? :)


Wykluczonego bo? Jesteś mi w stanie np wymienić co mamy w zamian za pomoc Ukrainie? Jak tam
  • 0
@rsnbl No chyba nie uważasz, że rosja nie jest wykluczona na arenie międzynarodowej :)
A co do FitFor55 - każdy kraj przytaknie. Konfederacja może mówić że nie popiera, a i tak z musu by poparli ¯_(ツ)_/¯. Taka sama sytuacja jak z 500+, 800+, poborem do wojska. Populizmy w którymś momencie są weryfikowane i niestety dopiero po wyborach kiedy jest za późno.
@rsnbl: akurat PO w przeciwieństwie do pisu czy Konfederacji jest w stanie w unii ugrać coś wiecej niż debilne machanie szabelką i ciągła krytyka wszystkiego i wszystkich. We wspólnocie się rozmawia i warto wiedzieć jak do tego podejść, jeżeli Polski rząd postawi jakiekolwiek realne warunki to tam zawsze jest pole do dialogu
@rsnbl: ok to powiedz mi jaki ma pomysł konfederacja na powstrzymanie tego "potężnego" fit for 55, wyjście z unii?, wysłanie tam psycholów pokroju Brauna, żeby robili wieś na cała Europe i rozwalali mikrofony?, a może Mentzen nagra tiktoka i europosłowie wszystkich nacji przed nim uklękną? partia błaznów, będą obiecywać ci złote góry, a na końcu pluną w twarz i powiedzą, że tylko żart, albo że "hosting im wygasł"
@gardzenarodowcami: oho, zaczął wychodzić syndrom neuropka i te same przyśpiewki co zawsze. No tak, bo przecież KO nie ma swoich błaznów, którzy biegali pomagać biednym uchodźcom z Białorusi xD Jak to było? Kim są, ustali się później? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bardzo ciekawe jest to, jak w Konfie to od razu jest cała partia Braunów, a gdzie indziej to wszyscy święci.
Tymczasem EOT, bo nie chce mi
@Onomatop: Miałem głosować na Tuska, ale po jego zwrocie w lewo - +800, kredyt 0%, aborcja na życzenie - Konfederacja to jedyny wybór. Nie podoba mi się ona również ze względu na Bosaka, ale mam nadzieję że powstrzymają trochę te rozdawnictwo. Jeszcze zastanawiam się nad tym, by wcale nie głosować