Wpis z mikrobloga

Ale żeby patus po zawodówce, który zarabiał sraniem do wiadra i teraz musi tyrać w Hansolandii za psie pieniądze sadził się o to, że ktoś skończył studia xD to jest HIT
@Rafatus69 może gdybyś nie walił używek od czasów podstawówki, to byś chociaż robił w swoim zawodzie. Może i już nie walisz pod siebie, ale nadal jesteś patologią umysłową ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#rafatus #ojcobojca #damskibokser #patostreamy
marv0oo - Ale żeby patus po zawodówce, który zarabiał sraniem do wiadra i teraz musi ...

źródło: rafalanalczyk

Pobierz
  • 9
  • 0
czuje się lepszy bo ma papierek, a ktoś nie ma


@Mortifer: nie, czuję się lepszy, bo nie srałem do wiadra, nie biłem kobiety, nie byłem wiercony w odwłok przez panią lekkich obyczajów, nie pomawiałem tej pani o gwałt by potem mieszkać z nią pod jednym dachem.
Papier jest tylko trochę ważny. Ważna jest droga jaką się przebyło do zdobycia tego papieru. To czego się nauczyło w trakcie.
@marv0oo: mi to piszesz? Ja dobrze wiem kim jest analczyk i zgadzam się z tym co piszesz.

co do reszy - bez papieru z uczelni nie jesteś skazany na bycie robolem. Możesz założyć własną firmę, pracować w korpo, czy na wysokim stanowisku. jezeli szybko się uczysz i wyciągasz wnioski, to posiadanie wiedzy z każdego zakresu jest kwestią czasu. Tu nawet nie chodzi stricte o inteligencje, ale umiejętność uczenia się samemu.

czy
  • 0
bez papieru z uczelni nie jesteś skazany na bycie robolem. Możesz założyć własną firmę, pracować w korpo, czy na wysokim stanowisku.


@Mortifer: ja to wiem. Tylko żeby to zrobić, trzeba mieć łeb na karku i myśleć. A nie oszukujmy się - większość ludzi nie bez powodu nawet nie stara się zdobyć wyższego wykształcenia.
Jak ktoś jest ogarnięty, to sobie poradzi z papierem czy bez. Ale mimo wszystko - większa szansa, że
@marv0oo: No pewnie że tak. Teraz kumam o co ci chodziło.

Śmieszy mnie ta jego "przemiana" i "wyjście z patologii", kiedy on cały czas czuje że musi komuś coś udowodnić, porównywać siebie do innych ludzi. W końcu skoro już jest taki super, to chyba ludzie sami się połapią, co nie? A jednak cały czas o tym #!$%@? i bardzo go bolą komentarze że tak nie jest. ;)

Podejrzewam że stał się
  • 1
@Mortifer: dokładnie. Chłop nie wyszedł z patolii, tylko się częściowo wygrzebał. Był w patologicznym gównie po czubek głowy, a teraz siedzi po kolana w tym gównie. Jakby się faktycznie z tego syfu wyrwał, to by się ODCIĄŁ permanetnie od tego co było - żadnego rafatuisa, zmiana pseudonimu, wywalenie konta na wykopie, yt, insta, odcięcie się od socjali, ew zmiana brandu.
Ale nie, Analczyk dalej woli korzystać z tego co stworzył srając