Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski:

PIT

No przecież mówię, tutaj:

obniżaniem podatków który idą do samorządów które za to muszą utrzymać wszystko w ruchu

za to płacisz to obniżenie pitu w benzynie i innych opłatach które idą do państwa które potrafi tylko wydawać dekrety, a samorządy które muszą zapłacić za wszystko mają to sukcesywnie zabierane (bo nie wszystkie są z pisu, zresztą centralną kasę łatwiej #!$%@?ć na populistyczne obietnice wyborcze).
Efekt jest taki że finalnie
@Chris_Karczynski:

Pierwszy z brzegu PIT na 12%.


co pierwszy z brzegu jeśli Mentzen bierze pod uwagę wejście w koalicję z kimś kto zrobił taki rozpyerdol w kraju? nowe afery co tydzień, prokuratura pod Ziobrą nie ściga nikogo a Mentzenowi się wydaje że z takim kimś można robić koalicję?

Nielegalne lokdałny, nielegalne maseczki i kwarantanny. Miliardy poszły na szczepionki które pójdą do zlewu, remdesivir za 1,2 miliarda (lek który nie działał ale
"Jeśli ktoś będzie chciał realizować program niskich podatków to nie mam nic przeciwko"


@TwojHimars: jeśli okaże się, że PO będzie tak bardoz zapatrzone w swoją kampanie hejtu, że będą gorszym koalicjantem niż PiS to sam wybuchnę ze śmiechu xD
@Chris_Karczynski: mamy przeciwko urabianie kucy, że niby koalicja z pis jest niemożliwa a potem publiczne akrobacje "że to był tylko taki prank" xD


@Kryspin013: jak dobrze, że tak się troszczycie o kucy xd

dobrze, że politycy wszystkich pozostałych partii nigdy nie przeczą sami sobie xd

Szkoda, ze nie wypominacie jak Korwin już 10 lat temu mówił, ze wejdzie w koalicje z ludobójcami nawet, jeśli będą realizować jego program xd Wielce
@Chris_Karczynski przeciwko mam to, że wcześniej się zarzekali się że nie będzie koalicji żadnej. Gdy pisałem, że poczują hajs/stołki to zaraz wskoczą w koalicję to były teksty, że to by było polityczne samobójstwo. Teraz gdy nie wykluczają kolacji, to znowuż fikołki xD wam napluć w twarz to będzie, że pada.
@TwojHimars: od dawna mówiłem, że konfabulacja wejdzie w koalicję z pissem w zamian za stołek wiceministra finansów dla memcena, a potem memcen obniży trochę jakieś dwa nieistotne podatki żeby kuce mogły sobie walić do tego konia: "WIDZICIE ?!?! PARTIA WOLNOŚCIOWA!!! OBNIŻYLI PODATKI OD SRANIA PSEM O 2 ZŁ!!!", ale kucyki mnie wysmiewali, że memcen nigdy z pissem nie pójdzie za rączkę XDD
@Kryspin013: jak dobrze, że tak się troszczycie o kucy xd


dobrze, że politycy wszystkich pozostałych partii nigdy nie przeczą sami sobie xd


@malinq: nie troszczę się o kucy tylko obśmiewam sekciarzy. Tak samo śmiałem się z kodziarzy jak robili z kijowskiego bożka.