Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski:

PIT

No przecież mówię, tutaj:

obniżaniem podatków który idą do samorządów które za to muszą utrzymać wszystko w ruchu

za to płacisz to obniżenie pitu w benzynie i innych opłatach które idą do państwa które potrafi tylko wydawać dekrety, a samorządy które muszą zapłacić za wszystko mają to sukcesywnie zabierane (bo nie wszystkie są z pisu, zresztą centralną kasę łatwiej #!$%@?ć na populistyczne obietnice wyborcze).
Efekt jest taki że finalnie
  • Odpowiedz
@Faraluch: Tak się składa, że potrafię lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi niż byle jaki urzędnik z gminy. W Warszawie za 100k kupili jajo xD Czy zwykły Kowalski kupiłby takie jajo? Nie sądzę. Przeznaczyłby te pieniądze na coś co bardziej mu się przyda np. nowsze auto, albo jako wkład własny chociażby.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski:

Pierwszy z brzegu PIT na 12%.


co pierwszy z brzegu jeśli Mentzen bierze pod uwagę wejście w koalicję z kimś kto zrobił taki rozpyerdol w kraju? nowe afery co tydzień, prokuratura pod Ziobrą nie ściga nikogo a Mentzenowi się wydaje że z takim kimś można robić koalicję?

Nielegalne lokdałny, nielegalne maseczki i kwarantanny. Miliardy poszły na szczepionki które pójdą do zlewu, remdesivir za 1,2 miliarda (lek który nie działał ale
  • Odpowiedz
"Jeśli ktoś będzie chciał realizować program niskich podatków to nie mam nic przeciwko"


@TwojHimars: jeśli okaże się, że PO będzie tak bardoz zapatrzone w swoją kampanie hejtu, że będą gorszym koalicjantem niż PiS to sam wybuchnę ze śmiechu xD
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: mamy przeciwko urabianie kucy, że niby koalicja z pis jest niemożliwa a potem publiczne akrobacje "że to był tylko taki prank" xD


@Kryspin013: jak dobrze, że tak się troszczycie o kucy xd

dobrze, że politycy wszystkich pozostałych partii nigdy nie przeczą sami sobie xd

Szkoda, ze nie wypominacie jak Korwin już 10 lat temu mówił, ze wejdzie w koalicje z ludobójcami nawet, jeśli będą realizować jego program xd Wielce
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski przeciwko mam to, że wcześniej się zarzekali się że nie będzie koalicji żadnej. Gdy pisałem, że poczują hajs/stołki to zaraz wskoczą w koalicję to były teksty, że to by było polityczne samobójstwo. Teraz gdy nie wykluczają kolacji, to znowuż fikołki xD wam napluć w twarz to będzie, że pada.
  • Odpowiedz
@TwojHimars: od dawna mówiłem, że konfabulacja wejdzie w koalicję z pissem w zamian za stołek wiceministra finansów dla memcena, a potem memcen obniży trochę jakieś dwa nieistotne podatki żeby kuce mogły sobie walić do tego konia: "WIDZICIE ?!?! PARTIA WOLNOŚCIOWA!!! OBNIŻYLI PODATKI OD SRANIA PSEM O 2 ZŁ!!!", ale kucyki mnie wysmiewali, że memcen nigdy z pissem nie pójdzie za rączkę XDD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jak dobrze, że tak się troszczycie o kucy xd


dobrze, że politycy wszystkich pozostałych partii nigdy nie przeczą sami sobie xd


@malinq: nie troszczę się o kucy tylko obśmiewam sekciarzy. Tak samo śmiałem się z kodziarzy jak robili z kijowskiego bożka.
  • Odpowiedz
@TwojHimars napisz że konfa to przystawka do PiSu miesiąc temu, dzisiaj i po wyborach. później sfoć odpowiedzi konfiarzy i po wyborach wstaw na Mirko. gorące za darmo. Nie ma za co
  • Odpowiedz