Wpis z mikrobloga

@oficjalniemartwa #!$%@? to były przegródki między biurkami z pleksi u nas w pracy, #!$%@? tam że 4 osoby w jednym pomieszczeniu siedzą ale przegródka jest to wirusem się nie zarazisz. Ale to była szopka. W parku wirus szalał i za to że sobie usiadłem na ławeczce zostałem zlinczowany przez policję i stare baby, ale w Biedronce ta sama baba z 20 innymi osobami macali bułki i już to było ok ( ͡
@robertx: Przeszedłem cały ten cyrk bez tych mordokryjek, nawet w okresie największego zamordyzmu. A pamiętacie ten idiotyzm ze staniem w kolejce do marketu bo max 15 osób mogło być na sklepie? Albo zakaz wychodzenia z domu? Jak pały sprawdzały czy mam zakupy w torbie bo powiedziałem że wracam ze sklepu. I ta nagonka na szczepienia. I jak zamordyści z PO nawoływali żeby zamordyści z PiS przykręcili jeszcze bardziej śrubę.
teomo - @robertx: Przeszedłem cały ten cyrk bez tych mordokryjek, nawet w okresie naj...

źródło: 19636702f0f7ee6ricky

Pobierz
@oficjalniemartwa: pamiętam to #!$%@?... byłem ugadany z ziomkiem co mieszkał obok mnie i dojeżdżaliśmy zawsze razem do roboty rano, prosty układ- jeden przejazd jeden funt... zaraz po tej #!$%@? pandemii zrobili coś takiego że osoba z poza gospodarstwa w którym mieszkasz nie może być w aucie w którym jedziesz xDDDDDDDDDD
i #!$%@? musiałem płacić codziennie ciapatemu 3,5 funta za takse bo w taksówce to ani ja ani żaden inny pasażer się