Wpis z mikrobloga

@Bogaty_grubas: niby tak. Z drugiej zaś strony wydaje ci się że znasz kogoś nie wiadomo jak i nie wychodzi. Moja siostra ze swoim późniejszym mężem przed ślubem była 8 lat. Pobrali się, dziecko się urodziło po roku i w sumie po dwóch latach małżeństwa się rozwiedli. Ja się zaręczyłem po dwóch miesiącach, ślub był po kolejnych kilku i w tym roku będziemy we wrześniu obchodzić 25 lecie małżeństwa ( ͡°
  • Odpowiedz
@Bogaty_grubas: większość ludzi nie ma wątpliwości a jak jest pokazują statystyki. Niestety trochę szczęścia trzeba i pewnie cech charakteru które sprawiają że można żyć wspólnie tak długo. Ludzie często mówią, że szukają drugiej połówki i najczęściej to oznacza szukanie kogoś takiego jak my sami. Moim zdaniem to błąd i przepis na nieszczęście. Drugi błąd to wmawianie sobie że ta druga osoba powinna nas akceptować takimi jacy jesteśmy. Najczęściej to oznacza że
  • Odpowiedz
@asdfghjkl @Bogaty_grubas

Moja siostra robi w branży ślubnej i opowiadała, ze niestety najwiecej rozwodów jest po szybkich ślubach. Wiadomo są szczęśliwe wyjątki jak ty, ale większość to niewypały. Ludzie po kilku miesiącach uważają, ze znaja się dobrze, a tak naprawdę smaczki wychodzą dopiero później. Zwłaszcza jak zamieszkają ze sobą.
  • Odpowiedz
@Tryggvason: dlatego mówię że dużo szczęścia w tym trochę. Złożony temat to jest. Dziś ludzie też malo skorzy do poświęceń czy zmian po swojej stronie. Szybko się poddają gdy można walczyć
  • Odpowiedz