Wpis z mikrobloga

  • 3
Stare, znałem. Macie jakieś nowe newsy?


@zomos: Nie rozumiesz, więc wytłumacze jak dziecku - ostatnio Memcen wrzucał jedno ze swoich populistycznych hasełek, na twitterze sugerował "zlikwidowanie PiS" (oczywiscie wiadomo, że tego nie zrobi, ale chodzi o to, że wyraznie okazuje sprzeciw wobec tej partii). Obecnie "nie wyklucza koalicji". Nie widzisz tu zgrzytu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Ja wiem że w waszych tęczowych na ayahuasce mózgach to źle wygląda i chcielibyście by to była prawda ale współpraca z PiS nie wyklucza ich likwidacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba że srałeś w pieluchy jak PiS likwidował LPR i Samoobronę, a PO Unię Wolności i nie możesz tego pamiętać bo wolałeś oglądać smerfy.
  • Odpowiedz
Ty to w ogóle czytałeś? "Warunkiem jest realizacja programu gosp partii Mentzena".


@valhander: Tak samo jak JOW-y były warunkiem Kukiza.

Nie wiem kto tu jest bardziej naiwny. Mentzen jeśli naprawdę w to wierzy czy jego wyborcy.
  • Odpowiedz
  • 1
Ja wiem że w waszych tęczowych na ayahuasce mózgach to źle wygląda i chcielibyście by to była prawda ale współpraca z PiS nie wyklucza ich likwidacji ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@zomos: Co? O czym Ty bełkoczesz? Ja mówię o rozdwojeniu jaźni Mentzena, jednego dnia sugeruje niechęć do PiSu (piszac glupi post o likwidacji tej partii), a niedługo potem pisze, że nie wyklucza koalicji. Zanim napiszesz następny post,
  • Odpowiedz
  • 5
Czy trzeba kogoś kochać by wejść z nim w koalicję?


@zomos: Konfederacja raz pisze, że PiS należy zaorać, albo zniszczyć, innym razem sugeruje koalicje - poważne kłopoty z głowami mają, jak widać XDDDD

#urojenialewakoidalne


No tak średnio bym powiedział

Przecież lewaki jak ty ciągle to powtarzacie że do stosunku nie trzeba miłości czy coś.


Ale ja nie jestem lewakiem - chyba pisałem, żebyś wytrzeźwiał, prawda? xD
ziumbalapl - >Czy trzeba kogoś kochać by wejść z nim w koalicję?

@zomos: Konfederacj...

źródło: Screenshot 2023-06-26 at 17-37-22 Sławomir Mentzen na Twitterze

Pobierz
  • Odpowiedz