Wpis z mikrobloga

Ładnie kobita ciśnie bekę z Netflixa i to na jedynce dużego portalu xD,
Netflix swoją ultrapoprawnością zmasakrował "Wiedźmina". Złamał kręgosłup sagi Sapkowskiego
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Netflix-i-Wiedzmin-Trailer-nie-zostawia-zludzen-Nowy-sezon-z-Sapkowskim-nawet-sie-nie-spotkali-8559199.html
Opis zdjęcia:
Mina Henry'ego Cavilla mówi wszystko. I tak naprawdę można byłoby tu zakończyć artykuł. Obydwoje na balu Thanedd [jednym z fajniejszych momentów w sadze] wyglądają jak połączenie stylistyki z Shein udającej Balenciagę. Co tu się odnetfliksowało?

#wiedzmin #netflix #seriale #bekazlewactwa
FrasierCrane - Ładnie kobita ciśnie bekę z Netflixa i to na jedynce dużego portalu xD...

źródło: ezgif-3-7253e5b246

Pobierz
  • 7
@FrasierCrane: najgorsze w netflixowym wiedźminie będzie dla mnie że go nie zakończą fabularnie bo stwierdzą że mają małą oglądalność bo główny bohater gwiazdorzy. Eh, od początku wiedziałem że się tam nie nadaje.
@aarahon chyba nie na czasie jesteś, bo Cahil już odszedł i kolejny sezon będzie z innym aktorem, a odszedł przez odejście od źródła i #!$%@?ą showrunnerke. On jako jeden z nielicznych w zespole rozumiał co gra i skąd to sie wzięło, ale nie dziwię się, że w końcu powiedział dość, #!$%@?, to nie dla mnie. I to nie jest gwiazdorzenie tylko rozum i godność człowieka, ktorych brakuję tym co w tym gównie
@Ziutek_Grabaz: a mi się podoba serial jako taki ale przestałem oglądać po pierwszym sezonie gdy tylko pojawiły się głosy że ma odejść i nie będzie kontynuacji to stwierdziłem że nie będę dalej oglądał póki go nie skończą.
@aarahon bo rzeczywiście 1 sezon da sie lubić. Ma świetną scenę walki, ciekawie rozpoczęte wątki, kilka dobrych ról, oczywiście trochę zmian względem pierwowzoru, co jest normalne w ekranizacjach, ale do ogarnięcia bo zmiany są w miare logicznie. Z pewnymi wyjątkami, ale to dalej dobry sezon.

Dopiero później showrunnerka dostała mocy by jak najbardziej #!$%@?ć materiał źródłowy, dodać z dupy wątki feministyczne, które ma w źródłach i to lepsze,
wątki homoseksualne, które juz
@aarahon ale nie musisz (chociaż powinieneś bo to najlepsze polskie fantasy).
Dlatego powstał 3 i 4 sezon.
Bo nawet #!$%@? przez showrunnerke to dalej świetne źródło i netflix to bedzie ciągnął bo za dużo wrzucił w marketing.
Tylko to tak jakby w Pulp Fiction, które jak rozumiem lubisz i cenisz, Vincent nagle zaczął dymać Julesa, a Mia bylaby nudną karlicą i miała w filmie tylko minutę na ekranie.