Wpis z mikrobloga

Ten cały nowy Play Światłowód to jakiś nieśmieszny żart. W czwartek przyjechał technik, wszystko podłączył, net gigabitowy osiąga przyzwoite 800/120 Mbps, Steam pobieranie 600 Mbps, CSGO 20 ms pingu. Wszystko fajnie. Tylko że około 22 tego samego dnia padł mi YouTube. Idę do routera, patrzę a tam czerwona dioda przy OPTICAL na ONT - brak połączenia z siecią światłowodową. Super.

Zespół "ekspertów" Playa do dziś nie może mnie z powrotem podłączyć. Jedyne co dostałem to SMSa że twoje zgłoszenie wymaga dodatkowej analizy. Całe szczęście mam jeszcze swój dawny net mobilny z Orange - myślałem że już go nie będę potrzebować po tym jak zamontowali u nas światło.

Jak mi tego nie naprawią do wtorku to wypowiadam umowę bo mam na to 14 dni i biorę Orange Światłowód. Play wychodził 25 zł taniej co miesiąc ale jak to mówią, chytry dwa razy traci.

#play #upc #swiatlowody #swiatlowod #internet
  • 7
via Android
  • 0
@tajek Wiem o tym, wszystko im dokładnie opisałem na czacie, mam już zgłoszenie techniczne wystawione od piątku rano bo w nocy byłem zbyt zmęczony żeby się z nimi bawić.

Mnie raczej śmieszy to że Play nie dał mi się nawet jeden dzień nacieszyć dobrym netem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jak mi tego nie naprawią do wtorku to wypowiadam umowę bo mam na to 14 dni


@chix: jesteś pewien? bo zazwyczaj jak zgadzasz się na wcześniejsze podłączenie to podpisujesz klauzulę o rezygnacji z tego wypowiedzenia
via Android
  • 1
@darek-jg W regulaminie jest że jeśli się zgadzam na wcześniejsze podłączenie muszę zwrócić Playowi należności za usługę wykonaną wcześniej czyli te 50 zł za podłączenie i nic wiecej. Nawet jeśli, to i tak z nimi nic nie podpisywałem - chciałem przez neta podpisać profilem zaufanym ale wyskoczył błąd że nie udało się potwierdzić twojej tożsamości i chwilę później dostałem smsa że umowa jest potwierdzona ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop
  • 0
@Promets: No to technik #!$%@? jak pękł tego samego dnia jak założył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Się cieszę że większych szkód mi w domu nie wyrządził.
@chix: na moim poprzednim osiedlu takie cuda to norma, mi już 3 razy padał UPC - oczywiście zawsze jak przychodził technik Netii albo UPC grzebać w garażu xD komuś innemu podłaczali internet, a mi przy okazji #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te światłowody w garażu były jak spaghetti

nawet plotka chodziła że technik Netii specjalnie wypina losowe światłowody z UPC żeby ludzi #!$%@?ć ( ͡°