Wpis z mikrobloga

Bo niektóre z nas by chciały czasem romantyzmu i słodkości, a nie być ciągle wykpiwane. Nie chcemy braci samców, którzy swoje złe doświadczenia z kobietami przelewają na nas wszystkie.


@WielkiNos: Przecież ty mówisz to z tym się czujesz dobrze że mówisz, a fakty są takie że chłop który się maluje szminką i robi jakieś #!$%@? spermiarskie rzeczy realnie spotka się tylko z pogardą xD
@WielkiNos: jak powiększyć to #!$%@? zdjęcie xd otwieram w nowej karcie a tam #!$%@? xd takie samo xd klikam, #!$%@?, dalej takie samo XDDDD
BIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK #!$%@? COŚ TY NAROBIŁ XD
@WielkiNos: ja mam tyle współczucia do was, że by Ci sie ono w domu nie zmieściło. Potwierdziłaś tylko co mówiłem bo do wszystkiego podchodzicie na zasadzie emocji i odczuć zamiast wsłuchania się argumenty i fakty
#!$%@? prawda przyjdzie alvaro to będzie, że jest niemęską #!$%@?ą. Baby mają schizofrenie i dobierają sobie stosunek i podejście jak im wygodnie z fartem


@WinterLinn: ty to masz te "argumenty i fakty" xD
  • 0
@WinterLinn ale to ty zacząłeś xd ja mam w sobie akurat dużo współczucia dla facetów.

To prawda, że z wieloma kobietami nie da się porozmawiać. Wczoraj jak napisałam, że ciało kobiety jest biologicznie przystosowane do rodzenia dzieci to usłyszałam, że promuję nazizm ¯_(ツ)_/¯

Aczkolwiek ostatnio czytałam, że faceci są równie jak nie bardziej moody niż kobiety.