Wpis z mikrobloga

hejka, proszę o poradę bo nie wiem co mam zrobić

wziąłem się poważniej za sport (boks) i #!$%@? sobie kolano (ból przy schodzeniu ze schodów, wchodzeniu po schodach, lekkiego kucania)

byłem z tym u fizjo (naprawdę dobry, byłem u niego dwa razy z problemem dotyczącym pleców i dwa razy bardzo sprawnie mi pomógł)
stwierdził że on nie widzi żeby ze stawem było coś nie tak, że trochę przykurczone mięśnie czwórek i dwójek tam poustawiał mi miednicę, popracował nad nogami blablabla ALE prawe kolano nic a nic nie puszcza i dalej mam ten ból przy schodach i zginaniu kolana

co ja mam zrobić? iść jeszcze raz do fizjo, czy to będzie bez sensu i szukać dobrego ortopedy?
#mirkokoksy #mikrokoksy
dumnymagazynier - hejka, proszę o poradę bo nie wiem co mam zrobić 

wziąłem się powa...

źródło: temp_file.png8147301272919180895

Pobierz
  • 11
@dumnymagazynier ej mam to samo byłem u kilku fizjo i żaden nie był w stanie mi pomóc. Ścięgna łekotki mam ok jedyne co to mam mało chrząstki w kolanie boli cię rzepka nad czy pod? Mnie boli nad i pod tam gdzie zaczynają się ścięgna. Rolowanie czwórki pomaga nie boli albo ból jest minimalny na treningu. Ale boli mnie gdy siedzę dłużej niż 30 minut ze zagięta nogą
@dumnymagazynier rozciągałem się cały miesiąc codziennie do tego rolowanie i to tylko trochę pomogło. Obkleiłem kolano tejpami na boczne przyparcie Rzepki i też minimalna poprawa. Robiłem przerwę od treningu wtedy ból znika ale wraca zaraz po siłowni. terez wybieram się do ortopedy niech mi zrobi jakiś renoznas czy coś bo już mam tego dość.
@dumnymagazynier: zwykle problem z kolanem wynika z problemów w stawie biodrowym lub skokowym i to niekoniecznie po tej samej stronie. Jak możesz coś na ślepo robić, to wzmacniaj pośladkowy średni. Jest duża szansa, że ból się po ćwiczeniach zmniejszy albo nawet zaniknie