Wpis z mikrobloga

ta blokada to będzie w moskwie czy dopiero za uralem?


@Kruk_98: Nie mam pojęcia. Jest sporo filmików z blokad. Przed Moskwą już są. Zobaczymy dokąd dojadą obie strony. Rosja nadal ma lotnictwo po swojej stronie a co by nie mówić to mają bardzo duże możliwości przerzutu jednostek drogą powietrzną. Ja sobie czekam i tak co jakiś czas wchodzę na twittera i wykop.
WDW w Rostowie się przyłączyło do pucxu


@Pabick: Nie widziałem takich informacji.A między brakiem walki a przyłączeniem się jest duża różnica. Nie widziałem żeby jakiś generał się opowiedział jeszcze za Prigożynem. Standardowo trwa liczenie szabel.
Chodzi o to, że tamto WDW sympatyzuje z wagnerowcami i odmówili ich pacyfikacji, więc można powiedzieć że są po stronie wagnerowców.


@Pabick: Chodzi o to nagranie gdzie jeden żołnierz jest na filmie (nie oficer) ?
@Koniasz: Już nie pamiętam, było to na jednych wiadomości podawanych na telegramach które tłumaczył ten gościu z youtube "Filozofia tak Bardzo", tam właśnie pisali o WDW które sympatyzuje z wagnerowcami.
Już nie pamiętam, było to na jednych wiadomości podawanych na telegramach które tłumaczył ten gościu z youtube "Filozofia tak Bardzo", tam właśnie pisali o WDW które sympatyzuje z wagnerowcami.


@Pabick: Ja nie ufam czemuś takiemu. Chwile temu widziałem że jakiś oddział przeszedł niby na stronę wagnera. A na filmie jakiś młody chłopak na tle ściany o tym mówił (żołnierz) którego nie da się zidentyfikować. Jakby jakiś pułkownik coś takiego nagrał to