Wpis z mikrobloga

Snilo mi sie przed wczoraj, ze bylem w swiecie zywcem wyjetym z #thewalkingdead ( co ciekawe nie ogladalem zadnego odcinka przed spaniem). Ale co bylo inne, to ze #zombie ewulowaly, i zostaly zniewolone. Robily to co im sie powie, a nawet jedna zniewolona murzynka przepraszala mnie, ze mnie tracila siedzac. Nie do konca mi pasowalo to zniewolenie bo dalej sie obawialem ze im sie odmieni. Byl tez jakis wielki grubas ktory dobijal sie do mojego mieszkania...chcialem go zabic, ale balem sie ze wroci jako zombie do mnie, bedzie sie przymilal a potem mi twarz odgryzie. A potem sie obudzilem.
#sen #sny
Pobierz ChlopoRobotnik2137 - Snilo mi sie przed wczoraj, ze bylem w swiecie zywcem wyjetym z ...
źródło: kurna-co-za-pojebana-akcja-chlopaki-z-barakow
  • 4
Snilo mi sie przed wczoraj, ze bylem w swiecie zywcem wyjetym z #thewalkingdead ( co ciekawe nie ogladalem zadnego odcinka przed spaniem). Ale co bylo inne, to ze #zombie ewulowaly, i zostaly zniewolone. Robily to co im sie powie, a nawet jedna zniewolona murzynka przepraszala mnie, ze mnie tracila siedzac. Nie do konca mi pasowalo to zniewolenie bo dalej sie obawialem ze im sie odmieni. Byl tez jakis wielki grubas ktory dobijal