Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: Dobra bądźmy poważni. Przecież Korwin, teraz Konfederacja zawsze ma wysokie poparcie wśród młodych mężczyzn i nic nie da poczekanie kilku/kilkunastu lat jak pokazała historia. Byłem związany tyle czasu z Konfederackami ruchami, że gdyby działało to, że Ci młodzi potem nie zmieniają poglądów i głosują na Korwina to ten własnie byłby prezydentem.

Wyrosną...
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: żałuję że sondażownie nie upubliczniają szczegółowych danych do każdego sondażu, jak w USA, bo można by wtedy pokazać że "wyrastanie z Korwina" to mit. Nadal to jest raczej do zrobienia, ale ktoś by musiał poświęcić duuużo czasu na google'owanie nielicznych sondaży z crosstabsami.
  • Odpowiedz
Przecież Korwin, teraz Konfederacja zawsze ma wysokie poparcie wśród młodych mężczyzn i nic nie da poczekanie kilku/kilkunastu lat jak pokazała historia.


@Neobychno ta mhmmm. Dokładnie to mówili pare lat temu jak miał 2%, potem 4,76%, potem 7%, teraz prognozują 13%.

Wcale nic nie dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neobychno: To nie tak, że młodzi wyrastają z Korwina tylko pokolenie 50+ przerasta odpalenie przeglądarki internetowej i ich jedynym źródłem informacji jest TVN/TVP, stąd też takie duże poparcie dla PO i PiS wśród starszych wyborców
  • Odpowiedz
  • 0
Dobra bądźmy poważni. Przecież Korwin, teraz Konfederacja zawsze ma wysokie poparcie wśród młodych mężczyzn i nic nie da poczekanie kilku/kilkunastu lat jak pokazała historia


@Neobychno: Tylko kiedyś to "wysokie poparcie" to było np. 5% w grupie mężczyzn 18-24.

Teraz jest >20% w grupie 18-49 lat.
  • Odpowiedz
@Neobychno: W tej chwili jedynymi szurami to jest PIS z PO którzy gnębili ludzi nielegalnymi lockdownami za co sobie przyznali jeszcze podwyżke. :D
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: no właśnie ty o czym mówisz xd piszesz typowi że "nieprawda" i podsyłasz artykuł z jakimiś sondami w gimnazjach itd, gdzie dzieciaki nie mają nawet praw wyborczych xD A w tamtych latach przy 18stce po liceum już lądowało się na uczelni

Anyway:
Wybory 2011: 1% 18-24, 4% 22-28 ( jakiś dokument CBOS, nic innego nie mogę znaleźć)
2015: 16,8% 18-29
2019: 20,2% 18-29
  • Odpowiedz
w artykule jest napisane ze korwin mial wieksze poparcie w szkolach ponadgimnazjalnych niz gimnazjalnych

@SmugglerFan: Bo starsi nastolatkowie częściej się interesują polityką niż młodsi.
  • Odpowiedz