Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! Chciałbym podzielić się z Wami pewną nowiną dotyczącą mojego ojca. Od zawsze marzył o prowadzeniu wycieczek 4x4 i teraz, gdy zbliża się do emerytury, ten sen staje się rzeczywistością! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otworzył własną firmę cuprum4x4.pl, która będzie organizować wycieczki po Dolnym Śląsku. Swoją pasję do jazdy terenowej przełożył na tę inicjatywę. Jest doświadczonym kierowcą offroad, niezłym towarzyszem podróży.

Jednak, jak pewnie się domyślacie, początki bywają trudne, a znalezienie pierwszych klientów to nie lada wyzwanie. Może któryś z Was chciałby wziąć udział w jednej z wycieczek? Albo znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany?

Pomóżcie super facetowi, który chce zrobić coś niesamowitego podczas swojej emerytury. Dajcie znać, jeśli macie jakieś pytania lub sugestie. Szczególnie, jezeli chodzi o to jak lepiej pozyskac klientów. Dzięki za wsparcie!

#4x4 #offroad #emerytura #marzenia #dolnyslask #cuprum4x4 #wyprawy4x4 #marketing #auto
  • 3
@navaro: dodałbym opis co rozumiemy pod SUV, a co pod off road

może jakieś zdjęcia przeszkód dla off road ?

pomyślałbym nad możliwością nocowania w terenie, to jest spoko sprawa :)

świetna opcja z tą strzelnicą !

pomysł bardzo fajny, może sam skorzystam :)
@navaro: Jestem z okolic wrocka, zaczynam przygodę z off roadem i chętni bym skorzystał z takich wypraw. Co do zyskania klientów na pewno promocja na FB na grupkach typu kalendarz imprez 4x4 i inne podobne. Widzę, że w sumie fajnie macie opisane wymagania, jakie opony, auta i poziom trudności, ale (przynajmniej na kompie z adblockiem) nie skapnąłem się jak wejść w ten opis właśnie, dopiero po chwili jak kliknąłem zdjęcie. Może