Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam Onet, aż znajduję poniższy artykuł. Ja dla przykładu mogę zadeklarować brak jakiekolwiek życia intymnego z płcią przeciwną.

Przyczyn jest wiele, część "winy" jest po naszej stronie.

Ja powiedziałbym, że wina całkowicie tkwi po mojej stronie, bo z reguły tak jest, że incelstwo uwarunkowane jest wyglądem mężczyzny i żadna praca nad sobą, żadne znalezienie sobie jakiegoś interesującego hobby, lub inne stawianie na głowie nie wiele by mi pomogło, bo jestem najzwyczajniej w świece brzydki.

Swoją drogą autor wykorzystał niewłaściwe stockowe zdjęcie. Tam powinien być załamy facet, a nie kobieta.
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #blackpill ##!$%@? #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Tak sobie przeglądam Onet, aż znajduję poniższy artykuł...
źródło: Polacy nie bzykają
  • 4
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Nie czytaj Onetu, bo zmiecie Cię z planszy.
Dzisiaj matka przeglądała, bo bardzo lubi Onet i zobaczyłem jakiś artykuł, że 27-latka zginęła tragicznie i myślałem, że chodzi o tę Anastazję, a to jakiś artykuł wyciągnięty o śmierci sprzed lat z Indii czy innego kraju.
Po prostu debilne artykuły, żeby się klikały tam są, a pożytecznych treści nie ma.
@CulturalEnrichmentIsNotNice

Oczywiście obrazek w artykule wskazuje na winę mężczyzn i cierpiącą z tego powodu kobietę, jakoby to na ogół mężczyźni woleli spać niż uprawiać seks i to miałoby być sedno problemu xD

Czyli kiedy trzeba to przedstawimy facetów jako niewyżyte zwierzęta myślące tylko o jednym, a kiedy pasuje inna narracja to przedstawimy ich jako słabych osobników z niskim poziomem testosteronu, którzy nie mają w sobie dostatecznie dużo wigoru i w efekcie zaniedbują