Wpis z mikrobloga

@NiebieskiMiszmasz: Gdyby Ci ktoś kazał jeść g---o, to też robiłbyś coś wbrew swojej woli (jak mniemam), tym niemniej nie jest to sytuacja tożsama i nie widziałem żeby kiedykolwiek Tusk stwierdził, że likwidacja poboru była błędem. A stwierdzenie takie opierając się wyłącznie na głosowaniu w sprawie incydentalnych ćwiczeń w momencie gdy za granicą wybuchła wojna to redukcjonistyczna manipulacja.
  • Odpowiedz
@HeadH: Pomijając to ohydne porównanie to nie uczestniczyłbym zarówno w obowiązkowych ćwiczeniach jak poborze.Pobór to idiotyzm bo jak ktoś przymuszony siłą ma być skutecznym żołnierzem,zaś ćwiczenia nie mają sensu bo i tak jestem zdania,że jest strata czasu i ludzie i tak pozapominają co na nich było a miesiąca życia nic ci raczej nie przywróci.
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Znowu manipulujesz, nie myśl, że nie widzę. Nie pytałem o Twoje zdanie na temat poboru tylko o wskazanie, kiedy Tusk mówił "że teraz już by się na likwidację poboru nie zdecydował", bo taką tezę postawiłeś. Stawiasz tezy to dawaj dowody, a nie graj na "wyższych wartościach".
  • Odpowiedz