Wpis z mikrobloga

Na chłodno analizując sprawę Anastazji, najbardziej żal mi jest jej chłopaka. Za jednym razem stracił dziewczynę i dowiedział się, że zdradziła go z jakimś pastuchem z Bangladeszu, którego poznała w środku nocy pod sklepem. Nic nie usprawiedliwia morderstwa jednak myśle ze zasługuje ona na miano #p0lka
Gość musi mieć teraz niezły bajzel na głowie i ambiwalentne uczucia.
#anastazjazgrecji
  • 20
  • Odpowiedz
@LechiaPany: nie jest jeszcze wiadomo czy go zdradziła, sam oskarżony składa sprzeczne zeznania.
Jeśli natomiast chciałaby seksu to nie doszłoby raczej do gwałtu i śmierci.
  • Odpowiedz
  • 51
zdradziła go z jakimś pastuchem z Bangladeszu


@LechiaPany: Dlatego chłop ma zadrapania i rany na ciele sugerujące obronę przed gwałtem. Raz gadał, że to z wypadku samochodowego. Jak pytali go z jakiego konkretnie i gdzie, to zmienił wersję na rany po pracy w polu.

No ale sama chciała, byliście tam, wszystko wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że chłop z Bangladeszu powiedział, że uprawiali seks za jej
Tfor - > zdradziła go z jakimś pastuchem z Bangladeszu

@LechiaPany: Dlatego chłop ma...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-21 o 15.40.35

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dryvalley: Może miał pecha i się przewrócił w windzie a następnie wleciał twarzą w przypadkowo zaciśniętą pięść greckiego policjanta stojącego obok? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LechiaPany: Z tą zdradą to nie ma co się zagalopowywać. Podobno poszła do tego typa kupić hasz. Scenariusz, że się do niej dobierał i finalnie zgwałcił jest bardzo realny. Tym bardziej, że są ślady walki i zadrapań. Można jej zarzucić skrajną głupotę, że pijana idzie na mieszkanie do typa z Bangladeszu ale dopóki się wszystko nie wykasni to tyle.
  • Odpowiedz
@Dryvalley

Marcina Mięciela plasterek z Bravo Sport


Piękna była ta plastrkowa moda xD Ja swój z Bravo chyba z tydzień używałem doklejajac go później już zwykłym plastrem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tfor protip - nie zgwałcił by jej (o ile był tam gwałt) jakby z nim #!$%@? nie polazła.

@bolekndm a nie no jak polazła do obcego typa, po alkoholu, kupić haszysz u niego w mieszkaniu to wszystko spoko. Totalnie normalne zachowanie, nic podejrzanego.
  • Odpowiedz