Wpis z mikrobloga

Gdybyście kiedyś chcieli naprawić źle zmontowaną skrzynkę na elektrozawory to mam dla was taki szybki poradnik w postaci GIF'a. Jeżeli chcecie więcej skończonych projektów i ogólnie high quality content to dajcie plusa a jak nie to mi później nie #!$%@?, że content jest gówniany bo taki po prostu preferujecie.
#stepujacybudowlaniec #nawadnianie
Pobierz
źródło: output
  • 28
@FejsFak: samego ogrodu jakieś 12a mam, do tego odległości - część przed domem, część za, a w środku mam jeszcze małe poletko do uprawy, a że robiłem sam to nie skupiałem się specjalnie na tych wyliczeniach xD
@elvp: była włożona skrzynka od gardeny czyli:
1. niedomykające się wieczko
2. wieczny syf w środku
3. mrówki pająki i inne robactwo
4. bardzo utrudniony serwis elektrozaworów
Coś by tam jeszcze znalazł
Druga kwestia to było za dużo elektrozaworów i z okazji, że jeden z nich odmówił posłuszeństwa przerobiliśmy dwie sekcje łącząc ją w jedną - w starej skrzynce były 3 elektrozawory a w nowej są 2.
@FejsFak: a i jeszcze dodam że jak masz kawałek jakieś blachy to sobie włóż pod zawory, bo mi się #!$%@?ł kret i wypełnił skrzynkę z zaworami na wiosnę po same brzegi ziemią - u ojca zrobił to samo (inny kret)
@dmde: oj amatorzy - żadnej blachy się nie wkłada tylko sypie się żwirek tak jak ja to zrobiłem - skrzynka będzie zawsze sucha, czyściutka i nie będzie w niej robactwa ani kretów.