Wpis z mikrobloga

@aarahon: Sugerujesz, że jestem członkiem partii? Ledwo z nimi sympatyzuję ze względu na propozycje gospodarcze, które nie grabią mnie w podatkach na rzecz bezrobotnych karyn i sebiksów i ich dzieci z FAS. To wszystko.
@aarahon: I tu się mylisz. Jestem wyjątkowo zrelaksowany. Moje zarobki są wysokie, mieszkam w pięknej okolicy, cieszę się zdrowiem i otaczam rodziną.

Czasami marzy mi się lepsza Polska. To wszystko.
@aarahon: Ależ wskazałem Ci jeden koziołek. Piszesz, że koleś "tylko odpowiada" w dyskusjach, napieprzając dziesiątki/setki postów w ciągu jednego wieczora. Jak to nie jest fikołek, to ja jestem matka wielebna bene geserit.
napieprzając setki postów w ciągu jednego wieczora


@arysto2011: Napisałem zero postów wczoraj i dziś. Napisał kilkadziesiąt komentarzy.

Lewactwo charakteryzuje się pomijaniem prawdy w swojej narracji która ma pasować do ich postulatów...
@arysto2011: Tak, masz rację. Pomyliłem się, chodziło mi od początku o niego. Poniżej wersja poprawiona.

Napisał zero postów wczoraj i dziś. Napisał kilkadziesiąt komentarzy.
@aarahon: Aaaa napisał trzy albo cztery wpisy i setki komentarzy NA JEDEN I TEN SAM TEMAT, to zmienia wszystko. Czy Ty się słyszysz? Kręgosłup Ci nie chrupie przy takim odpieprzaniu salt!
@aarahon: Zdecydowanie miał czas. Ja w tej dyskusji zostawiłem kilkanaście (14 do tej chwili) komentarzy i zajęło to minimum godzinę i 12 minut. Policz sobie wczorajszą aktywność.

EDIT:

A to tylko jeden z wielu. Przecież mirko i główna były wczoraj zasrane postami o konfie.
@aarahon:

wciąż spędzając wieczór przed kompem ma dwa razy mniejszą aktywność na wykopie jak Ty xD


Policzyłeś średnią z ostatniego tygodnia, czy ogólnie z całego czasu? Przedni fikołek milordzie.
antykonfederacyjnych trolli


@arysto2011: tak bo cytowanie słów Mentzena to antykonfederacka propaganda xD


@aarahon: standard. Sprawdziło się, że w celu skompromitowania konfederastów wystarczy pozwolić im się wypowiedzieć xD