Wpis z mikrobloga

Żeby nie było wątpliwości, oddajesz głos na partię która nie chce zrównać wieku emerytalnego mężczyznom i kobietom = JESTEŚ BECIAK I CUCK. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. I oczywiście przeszkolenie wojskowe tylko mężczyzn, co by naszych witaminek nie dręczyć dodatkowym obowiązkiem. Ładnie zobaczyliśmy, że debata to nie ładne tik toki.
#takaprawda #konfederacja #mentzen #debata #przegryw #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
niewiemjakiwybrac - Żeby nie było wątpliwości, oddajesz głos na partię która nie chce...

źródło: channels4_profile

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@niewiemjakiwybrac: oczywiście, że tak. W takich ćwiczeniach powinna brać udział cała szkoła. Wzorem powinna być Szwajcaria. Liczenie na to, że wojsko zawodowe nas obroni w razie konfliktu lub USA, czy Nato jest dość naiwne. Każdy licealista powinien być przeszkolony.
  • Odpowiedz
@Gumaa:

Nie ma partii idealnej. Robiąc sobie kalkulację zysków i strat i tak wychodzi że Konfa to najlepszy wybór.

Przecież JEDYNYM powodem dla którego można było myśleć o oddaniu na nich głosu to był właśnie pobór (mimo że braun i bosak walą sobie na myśl o kamaszach dla wyborców)
  • Odpowiedz
Przecież JEDYNYM powodem dla którego można było myśleć o oddaniu na nich głosu to był właśnie pobór


@Skyworld: w żadnym wypadku. Nie wiem skąd to wziąłeś, ale to nie był nigdy najważniejszy, a tym bardziej jedyny, powód aby na nich głosować.
  • Odpowiedz
ja jestem 30 letnim prawiczkiem i zaglosuje na PIS zeby mieli bol dupy polki, a na konfederacje nie zaglosuje bo oni sa dla przedsiebiorcow itp dla bogoli oskarkow


@prawiczek92: w końcu ktoś normalny, brawo kolego
  • Odpowiedz